دالارنیا

دالارنیا

Mines of Dalarnia (DAR)

قیمت دالارنیا

TMN 10,549
- 7.63%
USDT 0.1647

آدرس کانترکت

اتریوم

0x0811...62a3

بایننس اسمارت چین

0x23ce...d978

نمودار لحظه ای دالارنیا

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزدالارنیا
نمادDAR

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.1647

آخرین قیمت (‏تومان)‏

10,549

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 7.63%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

16,544,611
رتبه در بازار505

ارزش بازار (‏دلار)‏

92,213,551

قیمت دالارنیا (DAR)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، دالارنیا، 10,549 تومان معادل $ 0.1647 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Mines of Dalarnia طی ۲۴ ساعت اخیر - 7.63% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر دالارنیا 16,544,611.00 دلار است. ارز دالارنیا با نماد اختصاری DAR در رتبه 505 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار دالارنیا هم اکنون 92,213,551 دلار آمریکاست.

دامیننس دالارنیا (DAR)

dominance یا دامیننس Mines of Dalarnia به معنی میزان سهم ارز دالارنیا در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که DAR چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس دالارنیا 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس دالارنیا و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای دالارنیا (DAR)

حداکثر تعداد واحدهای ارز دالارنیا (DAR) 800,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز دالارنیا وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 800,000,000 واحد Mines of Dalarnia (DAR) عرضه شده است. این تعداد واحدهای دالارنیا بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) DAR هم اکنون 557,257,797 واحد است این یعنی چه تعداد واحد DAR در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت دالارنیا

بیشترین رکورد قیمت دالارنیا (DAR) تا کنون 6.38 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۰۴. قیمت کنونی Mines of Dalarnia به نسبت این رکورد - 97.41% تغییر کرده است.

کمترین قیمت دالارنیا (DAR) تا کنون 0.076025 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۱۰/۱۹. قیمت کنونی Mines of Dalarnia به نسبت این رکورد + 117.81% تغییر کرده است.

خرید دالارنیا (DAR)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید دالارنیا انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید DAR استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Mines of Dalarnia و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید دالارنیا روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز DAR را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید دالارنیا از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید دالارنیا را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای DAR یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Mines of Dalarnia بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Mines of Dalarnia را در کیف پول خود دریافت کنید. دالارنیا DAR روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ DAR خریداری شده را می‌پردازید. قیمت DAR هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش دالارنیا (DAR)

فرآیند فروش دالارنیا در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار DAR مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش دالارنیا در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Mines of Dalarnia را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و دالارنیا را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز DAR را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش دالارنیا و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش دالارنیا را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.