سان

سان

SUN

قیمت سان

TMN 718.3
+ 0.02%
USDT 0.01231

آدرس کانترکت

ترون

TSSMHY...vU3S

نمودار لحظه ای سان

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسان
نمادSUN

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.01231

آخرین قیمت (‏تومان)‏

718.3

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.02%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

12,355,142
رتبه در بازار387

ارزش بازار (‏دلار)‏

126,719,259

قیمت سان (SUN)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۳۰ میلادی و در این لحظه، سان، 718.3 تومان معادل $ 0.01231 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Sun (New) طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.02% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سان 12,355,142.00 دلار است. ارز سان با نماد اختصاری SUN در رتبه 387 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار سان هم اکنون 126,719,259 دلار آمریکاست.

دامیننس سان (SUN)

dominance یا دامیننس Sun (New) به معنی میزان سهم ارز سان در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که SUN چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس سان 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس سان و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای سان (SUN)

حداکثر تعداد واحدهای ارز سان (SUN) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز سان وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 19,900,730,000 واحد Sun (New) (SUN) عرضه شده است. این تعداد واحدهای سان بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) SUN هم اکنون 9,822,285,972 واحد است این یعنی چه تعداد واحد SUN در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت سان

بیشترین رکورد قیمت سان (SUN) تا کنون 66.45 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۹/۱۱. قیمت کنونی Sun (New) به نسبت این رکورد - 99.98% تغییر کرده است.

کمترین قیمت سان (SUN) تا کنون 0.00462303 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۱۱/۱۴. قیمت کنونی Sun (New) به نسبت این رکورد + 178.23% تغییر کرده است.

خرید سان (SUN)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید سان انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید SUN استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Sun (New) و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید سان روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز SUN را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید سان از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید سان را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای SUN یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Sun (New) بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Sun (New) را در کیف پول خود دریافت کنید. سان SUN روی بلاک چین Tron (TRC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ SUN خریداری شده را می‌پردازید. قیمت SUN هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش سان (SUN)

فرآیند فروش سان در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار SUN مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش سان در پول نو روی شبکه Tron (TRC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Sun (New) را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و سان را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز SUN را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش سان و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش سان را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.