یرن.فایننس

یرن فایننس

yearn finance (YFI)

قیمت یرن.فایننس

TMN 450,846,745
- 5.41%
USDT 7,049.90

آدرس کانترکت

اتریوم

0x0bc5...d93e

بایننس اسمارت چین

0x88f1...142e

آربیتروم

0x82e3...1582

نمودار لحظه ای یرن.فایننس

پشتیبانی از ۳ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزیرن.فایننس
نمادYFI

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 7,049.90

آخرین قیمت (‏تومان)‏

450,846,745

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 5.41%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

26,618,731
رتبه در بازار274

ارزش بازار (‏دلار)‏

236,180,311

یرن فایننس چیست؟

یرن فایننس (Yearn.finance) یک تجمیع کننده برای سرمایه‌گذاران دنیای DeFi است. این پلتفرم با استفاده از اتوماسیون به سرمایه‌گذارها کمک می‌کند بیشترین سود را از ییلد فارمینگ به دست بیاورند. هدف این پلتفرم ساده کردن دنیای دیفای برای سرمایه‌گذارهایی است که دانش فنی کافی ندارند یا نمی‌خواهند مثل تریدرهای حرفه‌ای متعهد باشند. این سرویس در فوریه ۲۰۲۰ با نام iEarn تاسیس شد و در طول چند ماه توانست به شکل چشمگیری رشد کند.

قیمت یرن.فایننس (YFI)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، یرن.فایننس، 450,846,745 تومان معادل $ 7,049.90 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت yearn.finance طی ۲۴ ساعت اخیر - 5.41% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر یرن.فایننس 26,618,731.00 دلار است. ارز یرن.فایننس با نماد اختصاری YFI در رتبه 274 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار یرن.فایننس هم اکنون 236,180,311 دلار آمریکاست.

دامیننس یرن.فایننس (YFI)

dominance یا دامیننس yearn.finance به معنی میزان سهم ارز یرن.فایننس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که YFI چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس یرن.فایننس 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس یرن.فایننس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای یرن.فایننس (YFI)

حداکثر تعداد واحدهای ارز یرن.فایننس (YFI) 36,666 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز یرن.فایننس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 36,666 واحد yearn.finance (YFI) عرضه شده است. این تعداد واحدهای یرن.فایننس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) YFI هم اکنون 33,415 واحد است این یعنی چه تعداد واحد YFI در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت یرن.فایننس

بیشترین رکورد قیمت یرن.فایننس (YFI) تا کنون 90,787 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۵/۱۲. قیمت کنونی yearn.finance به نسبت این رکورد - 92.21% تغییر کرده است.

کمترین قیمت یرن.فایننس (YFI) تا کنون 31.65 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۷/۱۸. قیمت کنونی yearn.finance به نسبت این رکورد + 22240.46% تغییر کرده است.

خرید یرن.فایننس (YFI)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید یرن.فایننس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید YFI استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید yearn.finance و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید یرن.فایننس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز YFI را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید یرن.فایننس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید یرن.فایننس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای YFI یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید yearn.finance بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز yearn.finance را در کیف پول خود دریافت کنید. یرن.فایننس YFI روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20), Arbitrum One قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ YFI خریداری شده را می‌پردازید. قیمت YFI هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش یرن.فایننس (YFI)

فرآیند فروش یرن.فایننس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار YFI مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش یرن.فایننس در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20), Arbitrum One انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز yearn.finance را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و یرن.فایننس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز YFI را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش روی شبکه بایننس اسمارت چین لازم است که حتما ارز رسمی این شبکه یعنی BNB را در کیف پول خود داشته باشید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش یرن.فایننس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش یرن.فایننس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.