کلایتن

کلایتن

Klaytn (KLAY)

قیمت کلایتن

TMN 9,525

- 3.47%

USDT 0.188

آدرس کانترکت

نمودار لحظه ای کلایتن

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزکلایتن
نمادKLAY

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.188

آخرین قیمت (‏تومان)‏

9,525

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 3.47%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

9,231,862

رتبه در بازار

82

ارزش بازار (‏دلار)‏

612,568,700

کلایتن چیست؟

Klaytn که در ژوئن ۲۰۱۹ راه اندازی شد، یک پلتفرم بلاک چین عمومی است و پلتفرمی است برای انتقال ارزش فناوری بلاک چین. این پلتفرم بهترین ویژگی‌های بلاک چین‌های عمومی (داده‌ها و کنترل غیرمتمرکز، حاکمیت توزیع شده) و بلاک چین‌های خصوصی (تأخیر کم، مقیاس پذیری بالا) را از طریق یک طراحی «هیبرید» کارآمد ترکیب می‌کند. کلایتن قصد دارد فناوری بلاک چین را برای انواع کاربران، از استارت‌آپ‌های خرد گرفته تا بخش‌های سازمانی فراهم کند. ماموریت این شرکت ایجاد تمرکززدایی از طریق بلاک چین در مقیاس جهانی است. علاوه بر این، این پروژه قبلا مورد توجه بسیاری از برندهای معتبر در سراسر جهان قرار گرفته است.
با کلایتن می‌توان به راحتی یک chain ایجاد کرد و بدون نیاز به دانش فنی به زنجیره‌های دیگر در Klaytn پیوست. لازم نیست متخصص رمزنگاری باشید یا درک عمیقی از فناوری بلاک چین داشته باشید. بدون نیاز به مشاوره با یک مشاور فنی بسیار تخصصی، هر کسی می‌تواند طبق ادبیات خود، توکن اکوسیستم اقتصادی خود را در Klaytn راه‌اندازی کند.

کلایتن به عنوان اکوسیستمی از طیف گسترده‌ای از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)، این فرصت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا نوع مناسب برنامه را برای نیازهای خود پیدا کنند یا توسعه دهند. به دلیل ماهیت غیرمتمرکز پلتفرم، کاربران تقریبا موارد استفاده نامحدودی را پیش روی خود دارند، زیرا انتشار برنامه محدودیتی ندارد. کلایتن از DApp ها در حوزه‌های متعددی از جمله مدیریت دارایی های دیجیتال، جمع آوری و تجارت هنر، توسعه بازی و مبادلات غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

خالق کلایتن

Jaesun Han بنیان‌گذار و مدیرعامل GroundX است؛ شرکتی که پشت بلاک چین Klaytn قرار دارد. هان دکتری مهندسی برق و علوم کامپیوتر از موسسه علوم و فناوری پیشرفته کره را دارد. فعالیت او به عنوان یک محقق فوق دکتری برای KAIST آغاز شد که تحقیقات گسترده‌ای را در زمینه محاسبات توزیع شده انجام می‌داد.

قیمت کلایتن (KLAY)

امروز ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۱۲/۰۱ میلادی و در این لحظه، کلایتن، 9,525 تومان معادل $ 0.188 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Klaytn طی ۲۴ ساعت اخیر - 3.47% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر کلایتن 9,231,862 دلار است. ارز کلایتن با نماد اختصاری KLAY در رتبه 82 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار کلایتن هم اکنون 612,568,700 دلار آمریکاست.

دامیننس کلایتن (KLAY)

dominance یا دامیننس Klaytn به معنی میزان سهم ارز کلایتن در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که KLAY چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس کلایتن 0.04 درصد است. با تحلیل دامیننس کلایتن و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای کلایتن (KLAY)

حداکثر تعداد واحدهای ارز کلایتن (KLAY) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز کلایتن وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون نامشخص واحد Klaytn (KLAY) عرضه شده است. این تعداد واحدهای کلایتن بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) KLAY هم اکنون 3,273,308,203 واحد است این یعنی چه تعداد واحد KLAY در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت کلایتن

بیشترین رکورد قیمت کلایتن (KLAY) تا کنون 4.34 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۳/۳۰. قیمت کنونی Klaytn به نسبت این رکورد - 95.68% تغییر کرده است.

کمترین قیمت کلایتن (KLAY) تا کنون 0.06044 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۴/۲۹. قیمت کنونی Klaytn به نسبت این رکورد + 209.84% تغییر کرده است.

خرید کلایتن (KLAY)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید کلایتن انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید KLAY استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Klaytn و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید کلایتن روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز KLAY را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید کلایتن از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید کلایتن را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای KLAY یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Klaytn بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Klaytn را در کیف پول خود دریافت کنید. کلایتن KLAY روی بلاک چین Klaytn (KLAY) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ KLAY خریداری شده را می‌پردازید. قیمت KLAY هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش کلایتن (KLAY)

فرآیند فروش کلایتن در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار KLAY مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش کلایتن در پول نو روی شبکه Klaytn (KLAY) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Klaytn را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و کلایتن را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز KLAY را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش کلایتن و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش کلایتن را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.