اوریجین تریل

اوریجین تریل

OriginTrail (TRAC)

قیمت اوریجین تریل

TMN 63,965.5
+ 1.71%
USDT 0.97880

آدرس کانترکت

اتریوم

0xaa7a...0a6f

نمودار لحظه ای اوریجین تریل

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاوریجین تریل
نمادTRAC

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.97880

آخرین قیمت (‏تومان)‏

63,965.5

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.71%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

3,218,263
رتبه در بازار202

ارزش بازار (‏دلار)‏

398,691,976

درباره ارز TRAC

اوریجین تریل با نماد TRAC یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که به منظور حل این چالش‌ها و بهینه‌سازی زنجیره تامین طراحی شده است. قیمت ارز دیجیتال اوریجین تریل (TRAC) در این لحظه برابر با 63,965.6 تومان و معادل $ 0.97880 دلار آمریکا است. قیمت TRAC، در 24 ساعت اخیر + 1.71% درصد تغییر قیمت داشته است. ارز اوریجین تریل از لحاظ مارکت کپ در رتبه 202 در بین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مشخصات و قیمت لحظه ای اوریجین تریل (TRAC)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۲ میلادی و در این لحظه، اوریجین تریل، 63,965.6 تومان معادل undefined دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت OriginTrail طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.71% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اوریجین تریل 3,218,263.00 دلار است. ارز اوریجین تریل با نماد اختصاری OriginTrail در رتبه 202 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اوریجین تریل هم اکنون 398,691,976 دلار آمریکاست.

دامیننس اوریجین تریل (TRAC)

dominance یا دامیننس OriginTrail به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که OriginTrail چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اوریجین تریل 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس اوریجین تریل و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت اوریجین تریل (TRAC)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اوریجین تریل 500,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اوریجین تریل وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 500,000,000 واحد OriginTrail عرضه شده است. این تعداد واحدهای اوریجین تریل بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) OriginTrail هم اکنون 405,356,579 واحد است این یعنی چه تعداد واحد OriginTrail در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه و پیدایش

ایده اوریجین تریل در سال 2017 توسط بنیاد OriginTrail مطرح شد. این بنیاد متشکل از تیمی از متخصصان زنجیره تامین و فناوری بلاک چین است که هدفشان ایجاد یک سیستم شفاف و قابل اعتماد برای ردیابی کالاها در زنجیره تامین است.

تاریخچه قیمت اوریجین تریل

بیشترین رکورد قیمت اوریجین تریل (TRAC) تا کنون 3.5 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۰۳. قیمت کنونی OriginTrail به نسبت این رکورد - 71.92% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اوریجین تریل (TRAC) تا کنون 0.00385262 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی OriginTrail به نسبت این رکورد + 25442.14% تغییر کرده است.

چگونگی کارکرد اوریجین تریل

اوریجین تریل از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک دفتر کل توزیع شده استفاده می‌کند که اطلاعات مربوط به کالاها را در زنجیره تامین ذخیره می‌کند. این اطلاعات شامل موارد زیر است:
منشاء کالا
تاریخچه نقل و انتقالات
اطلاعات مربوط به تولید
گواهینامه‌ها و مجوزها

کاربردهای اوریجین تریل در زنجیره تامین

بهبود شفافیت و قابلیت ردیابی: اوریجین تریل به مصرف‌کنندگان و شرکت‌ها امکان می‌دهد تا به اطلاعات مربوط به کالاها در زنجیره تامین دسترسی داشته باشند. این امر به افزایش شفافیت و قابلیت ردیابی کالاها کمک می‌کند و از تقلب و جعل جلوگیری می‌کند.
افزایش امنیت داده‌ها: اوریجین تریل از فناوری بلاک چین برای ذخیره امن اطلاعات استفاده می‌کند. این امر به حفظ حریم خصوصی داده‌ها و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آنها کمک می‌کند.
کاهش هزینه‌ها: اوریجین تریل با بهینه‌سازی زنجیره تامین به شرکت‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌های خود را کاهش دهند.
بهبود اثربخشی زنجیره تامین: اوریجین تریل با ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اثربخشی زنجیره تامین خود را بهبود بخشند.

تحلیل فنی و بازار اوریجین تریل

تحلیل فنی: اوریجین تریل از یک بلاک چین خصوصی مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند. این بلاک چین توسط شبکه‌ای از گره‌ها که توسط بنیاد OriginTrail اداره می‌شوند، پشتیبانی می‌شود.
تاثیر اوریجین تریل بر بازار: اوریجین تریل پتانسیل زیادی برای تغییر نحوه عملکرد زنجیره تامین دارد. این پلتفرم می‌تواند به افزایش شفافیت، امنیت و کارایی زنجیره تامین کمک کند.

راهنمای سرمایه‌گذاری در اوریجین تریل

درک ریسک‌ها: سرمایه‌گذاری در رمزارزها با ریسک همراه است. قبل از سرمایه‌گذاری در اوریجین تریل، مهم است که ریسک‌های involved را درک کنید.
استراتژی‌های سرمایه‌گذاری: استراتژی‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در اوریجین تریل وجود دارد. شما می‌توانید TRAC را به صورت بلندمدت یا کوتاه‌مدت نگه دارید، یا در پروژه‌هایی که از اوریجین تریل استفاده می‌کنند سرمایه‌گذاری کنید.

نتیجه‌گیری

اوریجین تریل یک پلتفرم نوآورانه است که پتانسیل زیادی برای تغییر زنجیره تامین دارد. این پلتفرم می‌تواند به افزایش شفافیت، امنیت و کارایی زنجیره تامین کمک کند. سرمایه‌گذاری در اوریجین تریل می‌تواند سودآور باشد، اما قبل از سرمایه‌گذاری، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و ریسک‌های involved را درک کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش اوریجین تریل را با سرعت و امنیت فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.