تحلیل روزانه بایننس کوین BNB (آخرین آپدیت ۹ فروردین ۱۴۰۲)

بایننس کوین (BNB) از آلت کوین‌های مطرح بازار کریپتوکارنسی محسوب می‌شود که مدت‌هاست جایگاه خود را در بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار تثبیت کرده است. این ارز دیجیتال که توکن بومی صرافی بایننس، بزرگ‌ترین صرافی کریپتویی است، حجم معامله بسیار زیادی را در اختیار خود دارد. در این گزارش تحلیل بایننس کوین را دنبال کنید. شما در صرافی پول نو می‌توانید به سادگی به خرید بایننس کوین بپردازید.

این مقاله در تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل بایننس کوین امروز (۹ فروردین ۱۴۰۲)

بایننس کوین امروز با قیمت ۳۱۸ دلار در بازار معامله می‌شود و نسبت به روزهای گذشته کمی ریزش کرده است. اما چه سرنوشتی در انتظار این ارز دیجیتال است؟

در صورتی که ریزش BNB ادامه پیدا کند می توانیم انتظار حمایت از قیمت آن را در حوالی خط روند صعودی مشخص شده در چارت داشته باشیم.

این در حالی است که برای شروع یک روند صعودی پایدار، بایننس کوین باید بتواتند محدوده مقاومتی مشخص شده در تصویر را به سمت بالا بشکند.

تحلیل شما از روند بایننس کوین چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۲ فروردین ۱۴۰۲

هفته‌های اخیر برای بازار رمز ارزها روزهای خوشی را به ارمغان آورده است و قیمت آلت کوین‌ها نیز بازیابی قابل توجهی را در این مدت تجربه کرده‌ است. بایننس کوین نیز در این میان سودهای خوبی را تجربه کرده و در ادامه قصد داریم به تحلیل آینده آن بپردازیم.

بایننس کوین اکنون با قیمت ۳۲۷ دلار در بازار معامله می‌شود و در روزهای اخیر بیشترین قیمت آن به حوالی محدوده ۲۴۶ دلار هم رسیده بود. این ریزش فعلی را می‌توانیم یک اصلاح در روند صعودی این رمز ارز در نظر بگیریم.

همانطور که در چارت BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال به مقاومت محدوده ۳۴۰ دلاری برخورد کرده و از این ناحیه ریزش کرده است. انتظار داریم این رمز ارز بتواند در برخورد بعدی خود با این محدوده آن را با قدرت به سمت بالا بشکند.

در این صورت محدوده ۴۰۰ دلاری هدف قیمتی BNB خواهد بود. و اگر ریزش‌ها ادامه پیدا کنند، حمایت داینامیک مشخص شده در تصویر می‌تواند باعث توقف ریزش BNB شود.


تحلیل بایننس کوین ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

بایننس کوین بعد از حمایت در محدوده قیمتی ۲۶۸ دلار با قدرت به سمت سقف‌های بالاتر خود در حال حرکت است و اکنون قیمت این ارز دیجیتال به حوالی ۳۱۰ دلار رسیده است. اما آیا رشدهای بیشتری در انتظار آن خواهد بود؟

همانطور که در نمودار BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از رشد اخیر خود با یک خط روند نزولی که به نوعی می‌توان گفت تریگر روزانه این رمز ارز بوده، درگیر شده است.

در صورتی که این خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده و شاهد کندل تثبیتی در آن ناحیه باشیم، می‌توانیم به ادامه رشد قیمت BNB امیدوار شویم.

این در حالی است که در صورت عمل کردن این خط روند و برگشت قیمت به سمت حمایت‌های پایین‌تر، سناریو صعودی ما باطل شده و شاهد ریزش بیشتر قیمت بایننس کوین خواهیم بود.


تحلیل بایننس کوین ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

بایننس کوین در حال حاضر با قیمت ۲۸۵ دلار در بازار معامله می‌شود و سناریو نزولی هفته گذشته ما را نیز محقق کرده است. اما در هفته پیش رو چه سرنوشتی در انتظار BNB خواهد بود؟ با پول نو همراه باشید.

همانطور که در چارت BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را از دست داده و در حال حرکت به سمت حمایت روزانه مهم خود است. ما انتظار داریم قیمت با رسیدن به این ناحیه از طرف خریداران حمایت شود.

این در حالی است که به دلیل شکستن خط روند روزانه، احتمال پول بک به این ناحیه و رشد محدود قیمت BNB نیز وجود خواهد داشت، اما به طور کلی سناریو نزولی همچنان پررنگ‌تر است.

تحلیل شما از روند BNB چیست؟ در بخش نظرات همین مطلب می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما و دوستانتان در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

هفته پیش که بایننس کوین را تحلیل کردیم، قیمت این ارز دیجیتال در حدود ۳۰۷ دلار بود و اکنون این رمز ارز با قیمت ۳۰۴ دلار در بازار معامله می‌شود. از هفته پیش تا امروز روند قیمت BNB نزولی بوده و در این تحلیل خواهیم دید که آیا روند نزولی این ارز ادامه خواهد داشت؟

به نظر می‌رسد احتمال رشد دوباره BNB وجود داشته باشد. از آنجایی که قیمت به خط روند صعودی روزانه رسیده احتمالا در این ناحیه بتوانیم شاهد حمایت دوباره از این ارز دیجیتال باشیم.

در صورت رشد، BNB می‌تواند تا حوالی محدوده ۳۳۴ دلار یک روند صعودی تازه را آغاز کند. این در حالی است که اگر خط روند صعودی فعلی از دست برود،‌ حمایت ۳۰۰ دلاری بایننس کوین از دست خواهد رفت.

بنابراین ریزش بیشتر BNB می‌تواند قیمت آن را در روزهای پیش رو به حوالی محدوده‌ ۲۵۹ دلار برساند. توجه داشته باشید که اینها تحلیل‌های شخصی است و به هیچ وجه به عنوان یک سیگنال از آن‌ها استفاده نکنید.


تحلیل بایننس کوین ۳ اسفند ۱۴۰۱

این هفته در تحلیل بایننس کوین قصد داریم به بررسی چارت این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه بپردازیم. تحلیل امروز را با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو پیش می‌بریم،‌ پس با ما همراه باشید.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در چارت BNB مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در حال نزدیک شدن به محدوده ابر کومو خود است که یک حمایت برای این ارز دیجیتال به حساب می‌آید. از این ناحیه ما انتظار ورود دوباره خریداران را به بازار داریم.

بایننس کوین در صورت رشد احتمالا بتواند تا محدوده مقاومتی خود در حوالی ۳۳۰ دلار و سپس ۳۵۰ دلار حرکت کند. این در حالی است که از دست رفتن محدوده حمایتی ابر کومو می‌تواند باعث سقوط دوباره قیمت BNB شود.

از آنجایی که صرافی بایننس پشتوانه ارز BNB است، این ارز دیجیتال در زمان ریزش بازار هم مقاومت‌تر عمل می‌کند. اما باید توجه داشته باشیم که در صورت ریزش دوباره بیت کوین،‌ احتمالا BNB نیز کاهش ارزشی را در قیمت خود تجربه خواهد کرد.

این تحلیل ما از روند بایننس کوین است. شما نیز می‌توانید نظرات و تحلیل‌های خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

چند روز پیش خبر توقف انتشار استیبل کوین BUSD که متعلق به صرافی بایننس است منتشر شد و این مسئله قیمت BNB را تحت تاثیر شدیدی قرار داد. اما سرنوشت بایننس کوین چگونه خواهد شد.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در چارت BNB مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۲۹۷ دلار در بازار معامله می‌شود و در روزهای اخیر به وضوح فاز نزولی گرفته است. تقریبا دو روز پیش قیمت آن به حوالی ۲۸۵ دلار هم رسیده بود.

فعلا محدوده ۳۰۰ دلار را می‌توان مقاومت نزدیک این ارز دیجیتال به حساب آورد، اما در صورت رشد خوب بازار و افزایش قیمت بیت کوین احتمال رسیدن دوباره قیمت به محدوده ۳۳۰ دلار نیز وجود دارد.

از طرف دیگر در صورتی که این ارز دیجیتال به ریزش خود ادامه دهد، می‌تواند تا حوالی محدوده ۲۶۰ دلار ریزش کند. بعد از آن محدوده ۲۵۰ دلار نقطه‌ای است که احتمال ورود خریداران بیشتر به بازار وجود دارد.

تحلیل شما از روند بایننس کوین چیست؟ آیا این ارز دیجیتال به ریزش خود ادامه خواهد داد؟ یا اینکه احتمال رشد بیشتر قیمت وجود خواهد داشت. در بخش نظرات بلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

هفته گذشته دیدیم که بایننس کوین درگیر محدوده مقاومتی ۳۱۰ دلاری خود بود، اما توانست با قدرت این ناحیه را پشت سر گذاشته و اکنون با مقاومت ۳۳۰ دلاری خود درگیر است. آیا در هفته پیش رو، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند این منطقه را نیز پشت سر بگذارد؟

تحلیل بایننس کوین

در ماه‌های اخیر بایننس کوین چندین بار این محدوده را تست کرده، اما نتوانسته آن را به سمت بالا بشکند و تنها یکبار شاهد یک شکست کاذب و سپس ریزش شدید قیمت بوده‌ایم. اما آیا این بار موفق خواهد شد؟

وضعیت بازار کریپتو در هفته‌های گذشته احیا شده است و به همین دلیل می‌توانیم امیدوار باشیم که در صورت احیای بیشتر بازار، BNB نیز موفق شود این حمایت مهم را بعد از مدت‌ها شکسته و رشد بیشتری را تجربه کند.

اما در صورتی که بازار کریپتو و به خصوص بیت کوین نتواند در روزهای پیش رو به رشد خود ادامه دهد،‌ احتمالا BNB نیز نتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد و احتمالا ریزش‌های بیشتری را در میان مدت تجربه خواهد کرد.

شما نیز می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید. کافی است در بخش نظرات انتهای همین مطلب با ما در ارتباط باشید.


تحلیل بایننس کوین ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

بایننس کوین در چارت خود یک مقاومت روزانه مهم دارد که در حوالی محدوده ۳۲۰ دلار قرار گرفته است. همانطور که در چارت BNB مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در روزهای اخیر بعد از برخورد با این مقاومت، ریزش کرده است.

تحلیل BNB

در حال حاضر BNB با قیمت ۳۱۰ دلار در بازار معامله می‌شود و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته با کمی کاهش حدود ۴۶۲ میلیون دلار برآورد می‌شود.

همانطور که در چارت BNB مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال نزدیک به محدوده مقاومتی استاتیک خود در حال معامله است و به همین دلیل برای شکستن آن با چالش مواجه است.

در صورتی که بایننس کوین بتواند محدوده مقاومتی خود را به سمت بالا بشکند، می‌تواند تا حوالی مقاومت بعدی یعنی ۳۵۰ دلار و سپس ۴۰۰ دلار رشد کند

از طرف دیگر در صورتی که شاهد ریزش بیشتر این رمز ارز باشیم، احتمال عقب نشینی قیمت آن تا حوالی ۳۰۰ دلار و سپس ۳۶۰ دلار وجود دارد. تحلیل شما از بایننس کوین چیست؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۵ بهمن ۱۴۰۱

در حال حاضر BNB با قیمت ۳۰۱ دلار در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این در حالی است که قیمت آن در روزهای گذشته تا محدوده ۳۲۳ دلار نیز رشد کرد. در تحلیل امروز به بررسی روند بایننس کوین در هفته پیش رو خواهیم پرداخت.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار BNB مشاهده می‌کنید، رشد اخیر این دارایی دیجیتال باعث شکسته شدن محدوده ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو شده است. هنگامی که قیمت فاز صعودی گرفته و به سمت ابر کومو حرکت کند،‌ این شاخص می‌تواند به عنوان یک مقاومت سد راه آن عمل نماید.

اکنون شاهد شکسته شدن این مقاومت هستیم و قیمت BNB به بالای این ناحیه رسیده است. یک نکته که باید در نظر داشت این است که هنوز شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه نیستیم. در صورتی که یک کندل تثبیتی در این ناحیه ثبت شود می‌توانیم انتظار رشد بیشتر بایننس کوین را داشته باشیم.

البته باید توجه داشت که بعد از شکست هر محدوده حمایتی/مقاومتی،‌ معمولا شاهد یک پول بک در بازار هستیم. بنابراین اکنون نیز احتمال پول بک BNB به محدوده ابر و سپس رشد دوباره آن وجود دارد.

به نظر شما در هفته پیش رو بایننس کوین چه عملکردی از خود نشان خواهد داد؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را از این دارایی دیجیتال با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین دی ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های بایننس کوین در دی ماه ۱۴۰۱ که توسط مجموعه پول نو تالیف شده را مطالعه کنید.

تحلیل بایننس کوین ۲۸ دی ۱۴۰۱

بایننس کوین در هفته‌ای که گذشته عملکرد جذابی را از خود به نمایش گذاشت و از حوالی محدوده ۲۷۷ دلار خود را با قدرت به ناحیه ۳۰۰ دلار رساند. در تحلیل امروز بایننس کوین قصد داریم بررسی کنیم که آیا این روند صعودی همچنان ادامه خواهد یافت یا باید منتظر شروع ریزش BNB باشیم؟

تحلیل بایننس کوین BNB

اگر به نمودار BNB نگاهی داشته باشیم، متوجه می‌شویم که این دارایی دیجیتال در حال حاضر با محدوده مقاومتی ابر ایچیموکو درگیر شده است. این مسئله را می‌توان دلیل رنج زدن قیمت بایننس کوین در محدوده ۳۰۰ دلار دانست.

البته این ناحیه،‌ یک مقاومت روانی مهم نیز برای BNB به حساب می‌آید و در نتیجه خریداران این دارایی دیجیتال برای هل دادن قیمت به سمت سقف‌های بالاتر با چالش مواجه هستند.

در صورتی که مقاومت فعلی با قدرت شکسته شود، احتمال ادامه روند صعودی با ممنتوم بیشتر وجود خواهد داشت. این در حالی است که رنج زدن بیشتر قیمت در این محدوده باعث خسته شدن خریداران شده و با غلبه فروشندگان بر روند قیمت، احتمال ریزش BNB تشدید می‌شود.

تحلیل شما از روند بایننس کوین چیست؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را از این دارایی دیجیتال با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۲۱ دی ۱۴۰۱

ارز BNB روند صعودی خود را در روزهای پیش رو ادامه داده و در حال حاضر قیمت بایننس کوین به حوالی ۲۷۷ دلار رسیده است. آیا رشد این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو نیز ادامه پیدا خواهد کرد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

پیش از تحلیل بایننس کوین باید در نظر داشته باشید که این ارز دیجیتال هم مانند سایر آلت کوین‌ها از روند بیت کوین تاثیر شدیدی می‌گیرد، به همین دلیل امکان عقب نشینی قیمتی آن در صورت ریزش BTC وجود خواهد داشت.

تحلیل بایننس کوین امروز

به طور کلی فعلا بایننس کوین درگیر یک مقاومت مهم است. همانطور که مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال به خط روند صعودی شکسته شده خود پول بک زده و امکان ریزش آن وجود دارد.

در صورتی که این ناحیه به سمت بالا شکسته شود، روند صعودی تازه‌ای در چارت BNB ایجاد خواهد شد،‌ اما در صورتی که با تکمیل پول بک شاهد ریزش بیشتر قیمت باشیم،‌ بایننس کوین به نواحی حمایتی پایین‌تر عقب نشینی خواهد کرد.

تحلیل شما از نمودار بایننس کوین چیست؟ آیا شاهد رشد این دارایی دیجیتال در روزهای پیش رو خواهیم بود یا باید منتظر ریزش بیشتر قیمت باشیم؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۱۴ دی ۱۴۰۱

بایننس کوین در هفته‌های اخیر روندی نزولی را در پیش گرفته بود، اما در روزهای اخیر با رشد بیت کوین و بازیابی بازار رمز ارزها کمی احیا شده است. در روزهای آینده روند صعودی BNB ادامه پیدا خواهد کرد؟ در این تحلیل سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

تحلیل BNB

همانطور که در نمودار BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر درگیر یک مقاومت استاتیک است و در صورتی که بتواند این ناحیه را با موفقیت پشت سر بگذارد،‌ امکان رشد بیشتر آن تا مقاومت بالاتر که در تصویر مشخص شده وجود دارد.

مقاومت اصلی بایننس کوین در حوالی ۳۰۰ دلار است و در این محدوده سفارش‌های فروش زیادی برای BNB وجود خواهد داشت. اما آیا امکان رشد این رمز ارز تا مقاومت روانی ۳۰۰ دلار وجود دارد؟ برای پاسخ به این پرسش باید فاکتورهای مختلفی را در نظر داشت.

به طور مثال اگر بیت کوین همچنان فاز صعودی خود را ادامه دهد،‌ احتمال رشد بایننس کوین تا محدوده ۳۰۰ دلار بیشتر خواهد شد،‌ اما در صورت ریزش BTC سناریو نزولی BNB نیز پررنگ‌تر خواهد شد.

به نظر شما روند بایننس کوین در هفته پیش رو چگونه خواهد بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۷ دی ۱۴۰۱

بازار کریپتو در تعطیلات کریسمس به سر می‌برد و شاهد تغییرات شدید قیمتی در بازار نیستیم. در تحلیل امروز بایننس کوین نگاهی به چارت این دارایی دیجیتال در تایم فریم روزانه خواهیم داشت. با پول نو همراه باشید.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از ریزش‌های شدید اخیر، کف کانال اصلی خود را از دست داده و قیمت آن در حال حاضر در کانال پایینی معامله می‌شود.

فعلا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت BNB تا حوالی محدوده شکسته شده یعنی کف کانال بالایی، رشد کند و پول بک خود را تکمیل نماید. البته در صورتی که قیمت این ناحیه را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به شروع یک روند صعودی جدید امیدوار شویم.

فعلا به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال حتی در صورت تکمیل پول بک نیز همچنان فاز نزولی خود را ادامه دهد، اما باید ببینم در سال نو میلادی وضعیت این دارایی دیجیتال محبوب چگونه خواهد شد.


تحلیل بایننس کوین در آذر ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های مربوط بایننس کوین در آذر ماه ۱۴۰۱ را مطالعه نمایید.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم هفتگی ۳۰ آذر ۱۴۰۱

امروز قیمت BNB به محدوده ۲۴۹ دلار رسیده است که نسبت به پایین‌ترین قیمت آن در هفته گذشته رشدی حدودا ۱۴ درصدی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز تصمیم گرفته‌ایم نگاهی به چارت هفتگی این رمز ارز و سرنوشت آن در بلند مدت بپردازیم.

در چارت بایننس کوین می‌توانیم یک خط روند نزولی مشاهده کنیم که ریزش چند هفته گذشته BNB باعث تکمیل پول بک به این ناحیه شده است. بنابراین به نظر می‌رسد شرایط برای رشد این رمز ارز فراهم است.

در صورتی که خریداران بلند مدت در این ناحیه وارد بازار شوند، احتمال رشد این دارایی دیجیتال تا محدوده مقاومتی مشخص شده و سپس سقف‌های بالاتر وجود دارد.

این در حالی است که ریزش کل بازار و برگشت قیمت بایننس کوین به نواحی حمایتی پایین‌تر می‌تواند باعث باطل شدن سناریو صعودی و از دست رفتن ارزش بایننس کوین شود.

به نظر شما روند بلند مدت بایننس کوین به چه سمتی متمایل خواهد شد؟ آیا BNB می‌تواند در بازار خرسی فعلی سقف‌های قیمتی تازه‌ای به ثبت برساند.


تحلیل بایننس کوین ۲۳ آذر ۱۴۰۱

ارز BNB در هفته‌های اخیر به وضوح فاز نزولی گرفته است. روز گذشته نیز شاهد ریزش شدید قیمت بایننس کوین تا محدوده حمایتی ۲۵۰ دلار بودیم. اما سرنوشت BNB در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

چند روزی است که به دلیل اخبار منفی حول صرافی بایننس، قیمت BNB نیز تحت تاثیر قرار گرفته و سرمایه گذاران این رمز ارز احساس خطر کرده‌اند. البته فعلا قیمت کمی بازیابی شده و در حوالی ۲۷۵ دلار معامله می‌شود.

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از ریزش قیمت به خط روند نزولی خود پول بک زده است. این محدوده یک حمایت مهم برای BNB است به این دلیل که یک حمایت استاتیک نیز در این ناحیه وجود دارد.

فعلا باید منتظر اخبار نرخ بهره امشب باشیم که تاثیر غیرقابل انکاری بر بازار کریپتو خواهد داشت. اما به نظر می‌رسد امکان برخورد دوباره BNB با این حمایت وجود دارد.

به نظر شما سرنوشت بایننس کوین در روزهای پیش رو چگونه خواهد شد؟ در کامنت‌ها نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بایننس کوین ۱۶ آذر ۱۴۰۱

بایننس کوین محدوده حمایتی ۳۰۰ دلار را از دست داد و در حال حاضر با قیمت ۲۸۰ دلار در بازار معامله می‌شود. در نمودار BNB به وضوح مشخص است که این ارز دیجیتال در روزهای اخیر فاز نزولی به خود گرفته است.

این ارز دیجیتال فعلا در حال حرکت به سمت حمایت اصلی خود در محدوده ۲۵۰ الی ۲۶۰ دلار است. به نظر می‌رسد با وضعیت فعلی بیت کوین،‌ BNB نیز احتمالا تا این ناحیه ریزش خود را ادامه خواهد داد. اما انتظار داریم بایننس کوین در این محدوده با قدرت حمایت شود.

حمایت بایننس کوین

بدترین سناریویی که می‌تواند اتفاق بیفتد، از دست رفتن این ناحیه حمایتی است. در این صورت سقوط قیمت بایننس کوین به هیچ وجه دور از انتظار نخواهد بود. در این صورت حمایت بعدی BNB در حوالی ۲۰۰ دلار قرار دارد.

وضعیت بیت کوین نیز در این اتفاق بی‌تاثیر نخواهد بود. از آنجایی که چشم انداز BTC همچنان نزولی است، احتمالا خریداران BNB نیز برای دفاع از ناحیه حمایتی فعلی با چالش مواجه خواهند شد.

البته بایننس کوین پیش از این نیز توانسته روندی خلاف وضعیت بازار در پیش بگیرد، به همین دلیل حمایت دوباره خریداران از آن و رشد قیمت BNB چندان هم دور از انتظار نیست.


تحلیل بایننس کوین ۹ آذر ۱۴۰۱

قیمت ارز BNB چند روز گذشته در حوالی ۳۱۵ دلار قرار داشت، اما در حال حاضر با قیمت ۳۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. محدوده ۳۰۰ دلار یک حمایت بسیار مهم برای بایننس کوین است و از دست رفتن آن می‌تواند باعث ریزش شدید BNB شود.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی روزانه در حال معامله است و بعد از نزدیک شدن قیمت به محدوده میانی کانال شاهد ریزش BNB بوده‌ایم.

فعلا قیمت بار دیگر فاز نزولی گرفته و در صورت ادامه دار شدن این روند احتمال رسیدن آن به کف کانال وجود دارد. البته محدوده حمایتی فعلی یعنی ۳۰۰ دلار این قدرت را دارد که مانع ریزش شدید این دارایی دیجیتال شود.

در صورتی که حمایت فعلی جواب داده و خریداران بار دیگر از این محدوده حمایت کنند، شاهد رشد قیمت BNB خواهیم بود. در این صورت بایننس کوین می‌تواند تا حوالی ۳۳۰ دلار یعنی محدوده میانی کانال رشد کرده و سپس به سمت سقف‌های بالاتر پیشروی کند.


تحلیل بایننس کوین ۵ آذر ۱۴۰۱

بایننس کوین بعد از برخورد با حمایت مهم خود در محدوده ۲۵۰ دلار با قدرت حمایت شده و در حال حاضر در حوالی محدوده ۳۱۵ دلار معامله می‌شود. آیا این ارز دیجیتال در روزهای آینده نیز روند صعودی خود را ادامه خواهد داد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل بایننس کوین

همانطور که در نمودار BNB نیز به وضوح قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد با حمایت مهم خود با قدرت توسط خریداران حمایت شده و به محدوده فعلی رسیده است. مهم‌ترین مقاومت سد راه بایننس کوین محدوده ۳۰۰ دلار بود که فعلا شکسته شده است.

مقاومت بعدی BNB در حوالی ناحیه ۳۳۰ دلار قرار دارد و امکان ریزش قیمت از این محدوده وجود دارد. باید در نظر داشته باشیم که به دلیل رشد اخیر احتمال ریزش به این دلیل تشدید می‌شود که معامله‌گران کوتاه مدت به سیو سود می‌پردازند.

در صورتی که در روزهای پیش رو شاهد ریزش بایننس کوین باشیم، حمایت نزدیک آن در محدوده ۳۰۰ دلار قرار دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه BNB می‌تواند تا نواحی پایین‌تر نیز ریزش کند.


تحلیل بایننس کوین در آبان ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های بیت کوین مربوط به آبان ۱۴۰۱ را بررسی نمایید.

تحلیل بایننس کوین ۲۵ آبان ۱۴۰۱

با ریزش‌های ادامه دار بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها، بایننس کوین نیز حمایت ۳۰۰ دلاری خود را از دست داد و تا حمایت بعدی خود یعنی ۲۵۰ دلار ریزش کرد. در حال حاضر این ارز دیجیتال با قیمت ۲۷۸ دلار در بازار معامله می‌شود.

تحلیل BNB

بایننس ادعا کرده بود که قصد دارد صرافی FTX را خریداری کند، اما بعدتر از این تصمیم خود پشیمان شد و به سقوط بیشتر قیمت توکن FTT و البته کل بازار دامن زد. هنوز قصد بایننس از زمین زدن ناگهانی رقیب خود یعنی FTX چندان مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد از این به بعد بایننس بیش از پیش بر جریان بازار کریپتو سلطه خواهد داشت.

از نظر تکنیکالی قیمت BNB روی یک حمایت قدرتمند فرود آمده و از این ناحیه کمی رشد کرده است. به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال برای ادامه روند صعودی باید بار دیگر محدوده ۳۰۰ دلار را پس گرفته و به سمت مقاومت‌های بالاتر پیشروی کند.

همچنین به نظر می‌رسد به دلیل جو منفی کل بازار، در صورت ریزش دوباره بیت کوین، بایننس کوین نیز ریزشی شود. البته در صورت رشد BTC هم دقیقا عکس این سناریو می‌تواند اتفاق بیفتد و ممکن است شاهد رشد دوباره BNB باشیم.


تحلیل بایننس کوین ۱۸ آبان ۱۴۰۱

بایننس صرافی معروف FTX را خریداری کرد و قیمت BNB نیز رشد جذابی را در روز گذشته تجربه کرد. البته در نهایت به دلیل وضعیت نامساعد بازار، این رشد اخیر دوامی نداشت و بار دیگر شاهد ریزش قیمت این رمز ارز بودیم.

تحلیل بایننس کوین

در حال حاضر قیمت بایننس کوین در حال نزدیک شدن به حمایت مهم ۳۰۰ دلاری است و در نتیجه امکان حمایت دوباره از این ارز دیجیتال وجود دارد. البته به نظر می‌رسد یک حمایت مهم‌تر در حوالی ۲۶۰ دلار برای این رمز ارز وجود دارد.

این حمایت شامل خط روند صعودی بایننس کوین است. البته باید در نظر داشته باشیم که ممنتوم ریزش‌ها فعلا بسیار شدید است و امکان شکسته شدن این حمایت‌ها وجود دارد.

در صورتی که ریزش BNB در روزهای آتی کمتر شود و شاهد کندل‌های بازگشتی باشیم، از نظر پرایس اکشنی امکان رشد دوباره قیمت آن وجود خواهد داشت. اما اگر بایننس کوین با همین سرعت به ریزش خود ادامه دهد، احتمال اینکه حمایت‌های فعلی شکسته شوند بیشتر می‌شود.


تحلیل بایننس کوین ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بایننس کوین در هفته گذشته جزو ارزهای پر سود بازار بوده و بعد از مدت‌ها توانست مقاومت ۳۰۰ دلار را به سمت بالا بشکند. اما آیا این روند صعودی ادامه خواهد داشت؟ با پول نو در این تحلیل همراه باشید.

همانطور که در نمودار BNB نیز قابل مشاهده است،‌ این ارز دیجیتال در حال حاضر به سقف کانال نزدیک شده و در نتیجه دلیل ریزش‌های جزئی آن در روزهای گذشته نیز همین مسئله است.

در صورتی که بایننس کوین در روزهای پیش رو بتواند این محدوده را پشت سر بگذارد، قیمت آن به درون کانال بالایی برخواهد گشت. در این صورت اولین هدف قیمتی آن در ناحیه ۳۶۰ دلار و سپس ۴۰۰ دلار خواهد بود.

این در حالی است که اگر سیو سود معامله‌گران ادامه پیدا کرده و ارزش بیت کوین نیز کاهش پیدا کند، احتمال ریزش قیمت BNB وجود خواهد داشت. در این صورت اولین محدوده حمایتی این رمز ارز همین محدوده ۳۰۰ دلار خواهد بود.


تحلیل بایننس کوین ۴ آبان ۱۴۰۱

امروز بایننس کوین با قیمت ۲۸۸ دلار در بازار معامله می‌شود و بعد از رشد بیت کوین در روز گذشته، BNB نیز فاز صعودی به خود گرفته است. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال با پول نو همراه باشید.

همانطور که قبلا نیز اشاره کرده بودیم، فعلا نزدیک‌ترین مقاومت بایننس کوین در حوالی محدوده ۳۰۰ دلار قرار دارد و در صورت شکسته شدن این محدوده، BNB می‌تواند روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند.

تحلیل امروز بایننس کوین

همانطور که در نمودار بایننس کوین قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال به بالای تریگر نزولی رسیده و در صورت ادامه روند صعودی،‌ امکان تثبیت قیمت بالای این محدوده وجود دارد. در این صورت تنها مقاومت ۳۰۰ دلاری می‌تواند مانع رشد بیشتر قیمت شود.

البته محدوده ۳۳۰ دلار هم یک مقاومت نسبتاً معتبر است و ایده‌آل‌ترین حالت این است که BNB برای آغاز یک روند صعودی جذاب، بالای این محدوده کندل تثبیتی به ثبت برساند.

باید در نظر داشته باشیم که اگر بایننس کوین نتواند روند صعودی خود را ادامه دهد، احتمال ریزش قیمت آن وجود خواهد داشت. در این صورت اولین هدف قیمتی این رمز ارز در حوالی ۲۶۰ دلار است.


تحلیل بایننس کوین در مهر ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های مربوط به بایننس کوین در مهر ۱۴۰۱ را مطالعه کنید.

تحلیل بایننس کوین ۲۷ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین این هفته هم در حوالی قیمت هفته پیش خود در حال معامله در بازار کریپتوکارنسی است. آیا این هفته تغییراتی جذاب در قیمت BNB رخ خواهد داد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

در حال حاضر بایننس کوین در حوالی ۲۷۰ دلار معامله می‌شود. البته در هفته گذشته این رمز ارز دو کندل نوسانی شدید نیز ثبت کرد و قیمت آن تنها در یک روز تا محدوده ۲۵۸ دلار ریزش کرد. اما نهایتا بازیابی شد و به قیمت فعلی رسید.

به طور کلی به نظر می‌رسد فعلا روند نزولی بایننس کوین ادامه داشته باشد. در این صورت احتمالاً این رمز ارز تا حوالی ۲۵۰ دلار ریزش کند. ۲۵۰ دلار یک حمایت مهم برای BNB است و در صورت از دست رفتن آن، این رمز ارز سقوط قیمتی شدیدتری را تجربه خواهد کرد.

فعلا به نظر می‌رسد امکان تحقق سناریو صعودی چندان محتمل نباشد، اما نباید آن را از نظر دور داشته باشیم. اگر این رمز ارز از محدوده فعلی یک روند صعودی را آغاز کند، با خط تریگر نزولی خود برخورد کرده و اگر بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند، می‌تواند بار دیگر مقاومت ۳۰۰ دلاری را لمس کند.


تحلیل بایننس کوین ۲۰ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین هفته گذشته بعد از برخورد با مقاومت اصلی خود، روندی نزولی را از سر گرفت که تا به امروز هم ادامه داشته است. اما آیا این روند همچنان ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز BNB با پول نو همراه باشید.

امروز بایننس کوین با قیمت ۲۷۲ دلار در بازار معامله می‌شود و از مقاومت مهم ۳۰۰ دلاری ریزشی تقریباً ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. البته این ریزش‌ها دلایل فاندامنتالی هم داشت؛ چند روز پیش پل زنجیره BNB هک شد و خسارتی شدید را به بار آورد.

تحلیل امروز بایننس کوین

در حال حاضر می‌توان یک کانال نزولی در نمودار بایننس کوین ترسیم کرد که اطلاعات بسیار جالبی را برای ما به تصویر می‌کشد. همانطور که می‌توان در چارت مشاهده کرد، بایننس کوین سقف این کانال را به سمت بالا شکسته و پول بک خود را نیز روی این محدوده تکمیل کرده است.

در نتیجه امکان افزایش دوباره قیمت بایننس کوین در هفته پیش رو احساس می‌شود. تنها نگرانی‌ای که فعلا وجود دارد این است که به دلیل خاصیت مقاومتی شدید محدوده ۳۰۰ دلار، امکان ریزش مجدد BNB وجود خواهد داشت. در صورتی که این رمز ارز بتواند محدوده مهم ۳۰۰ دلاری را به سمت بالا رد کند، می‌توانیم به رشد چشمگیر بایننس کوین امیدوار باشیم.

البته باید توجه داشته باشیم که بایننس کوین فعلا در محدوده حساسی قرار دارد و در صورت بیشتر شدن ریزش‌ها،‌ امکان وارد شدن قیمت به کانال پایینی وجود خواهد داشت. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت BNB در میانه کانال و حوالی ۲۴۷ دلار قرار دارد.


تحلیل بایننس کوین ۱۲ مهر ۱۴۰۱

بایننس کوین در روزهای گذشته فاز صعودی به خود گرفته و امکان رشد آن در هفته پیش رو احساس می‌شود. در این تحلیل با نگاهی به وضعیت کلی بازار، چارت BNB را هم بررسی خواهیم کرد.

تحلیل بایننس کوین

این روزها بیت کوین همچنان در حال رنج زدن است ولی انتظار داریم به زودی از این روند خارج شود چرا که مدتی طولانی است که در یک محدوده ثابت گیر افتاده. اگر حرکت بعدی بیت کوین به سمت بالا باشد، امکان رشد BNB هم وجود خواهد داشت.

همانطور که در چارت بایننس کوین مشخص است،‌ چند روز است که این دارایی دیجیتال محدوده مقاومتی دو اندیکاتور EMA را به سمت بالا شکسته و امکان افزایش قیمت آن تا محدوده مقاومتی مهم ۳۰۰ دلار و سپس ۳۳۰ دلار وجود دارد.

این در حالی است که در صورت از دست رفتن محدوده اندیکاتور‌های میانگین متحرک نمایی، که اکنون به حمایت تبدیل شده، ریزش بایننس کوین افزایش خواهد یافت و قیمت این رمز ارز می‌تواند تا حوالی ۲۴۵ دلار ریزش کند.


تحلیل بایننس کوین ۶ مهر ۱۴۰۱

در هفته اخیر بازار ارزهای دیجیتال همچنان روند نزولی خود را حفظ کرده و قیمت بایننس کوین هم از این مسئله تاثیر منفی پذیرفته است. در تحلیل امروز با بررسی چارت BNB و روند آتی آن همراه ما باشید.

در حال حاضر بایننس کوین در یک محدوده حمایتی بسیار مهم قرار دارد. این محدوده چند هفته پیش به سمت بالا شکسته شد و قیمت بایننس کوین هم از این ناحیه رشد خوبی را تجربه کرد. در نهایت با افزایش ریزش‌ها، شاهد پول بک BNB به این ناحیه بودیم.

تحلیل بایننس کوین

فعلا قیمت BNB بار دیگر به این ناحیه نزدیک شده و شرایط برای آن حساس‌تر از پیش است. در صورتی که شرایط کلی بازار به همین شکل پیش رود، احتمال از دست رفتن این حمایت و افزایش ریزش‌ها وجود دارد.

البته نباید سناریو صعودی را هم از نظر دور داشته باشیم، اگر از این ناحیه شاهد یک چرخش روند در چارت بایننس کوین باشیم، می‌توان بار دیگر به رشد این رمز ارز امیدوار شد.

این مسئله زمانی اتفاق می‌‌افتد که بایننس کوین خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و یک روند صعودی تازه را آغاز کند. در این صورت احتمال ورود گاوها (Bulls) و رشد دوباره BNB وجود دارد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

لزوم تحلیل نمودار بایننس کوین

ارز دیجیتال BNB، رمز ارز مرجع صرافی بایننس است. این ارز دیجیتال در تاریخ خود، سقف‌های تاریخی بسیار مهمی را به خود دیده است و به دلیل داشتن حجم معامله و محبوبیت بالا، از ارزهای با ریسک سرمایه گذاری پایین محسوب می‌شود.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین می‌تواند سیگنال‌های معاملاتی بسیار خوبی به سرمایه گذاران ارائه کند. بنابراین مهم است صرفا با بررسی تحلیل فاندامنتال بایننس کوین، دست به انجام سرمایه گذاری روی این ارز یا سایر ارزهای دیجیتال دیگر نزنیم. در بلاگ پول نو تحلیل روزانه اتریوم و بیت کوین را نیز دنبال کنید.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
3 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
amireza
amireza
4 months ago

مرسی از تحلیل‌های خوبتون

آر ام چارتس
آر ام چارتس
5 months ago

جالب بود. لطفا برای بازاری مثل فارکس هم خدمات بدین

Moin
Moin
7 months ago

Tnx

3
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x