سینا شمس آور امروز

تحلیل روزانه بایننس کوین BNB (آخرین آپدیت ۲ خرداد ۱۴۰۱)

بایننس کوین (BNB) یکی از آلت کوین‌های مطرح بازار کریپتوکارنسی محسوب می‌شود که مدت‌هاست جایگاه خود را در بین ۱۰ رمز ارز برتر بازار تثبیت کرده است. این ارز دیجیتال که توکن بومی صرافی بایننس، بزرگ‌ترین صرافی کریپتویی است، حجم معامله بسیار زیادی را در اختیار خود دارد. در این گزارش تحلیل قیمت بایننس کوین را دنبال کنید.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم ۴ ساعته امروز (۲ خرداد ۱۴۰۱)

ارز جذاب بایننس کوین این روزها معامله گران خود را شگفت زده کرده است. این رمز ارز محبوب، در هفته‌های گذشته که بازار کریپتوکارنسی درگیر ریزش‌های شدید بود، توانست به خوبی در برابر موج ترس فراگیر بازار مقاومت کند و کمتر از این ریزش‌ها تاثیر پذیرفت.

در روزهای گذشته نیز رشد آن نسبت به اتریوم و بیت کوین پایدارتر بوده و با آهنگ مناسبی پیش رفته است. به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال بتواند در روزهای آتی نیز، در صورتی که بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها وضعیت مناسبی داشته باشند، روند صعودی خود را پیگیری کند.

تحلیل ۴ ساعته بایننس کوین

در تحلیل این ارز دیجیتال در روز گذشته، دیدیم که بایننس کوین با مقاومت EMA درگیر بود و در حال شکستن این مقاومت بود. در حال حاضر این مقاومت شکسته شده و بایننس کوین در حال نزدیک شدن به مقاومت سقف باند بولینگر است.

رشدهای این ارز دیجیتال، همانطور که در چارت آن هم به وضوح قابل مشاهده است، نسبت به اتریوم و بیت کوین پایدارتر است و یک روند صعودی خوب را در کوتاه مدت شکل داده است. فعلا این ارز دیجیتال در حال شکل دادن کندل تثبیتی خود است و بعد از مشاهده این کندل، می‌توان با ضریب اطینان بالایی عملکرد این ارز در آینده را پیش بینی کرد.

البته بازار ارزهای دیجیتال به دلیل اینکه بیشتر سلطه (Dominance) آن در اختیار بیت کوین است، همیشه از این ارز دیجیتال تاثیر می‌پذیرد. بنابراین باید برای سرمایه گذاری در آلت کوین‌ها همیشه نگاهی هم به چارت بیت کوین و وضعیت آن بیندازیم.


تحلیل بایننس کوین امروز (۱ خرداد ۱۴۰۱)

در حالی که این روزها همه نگاه‌ها بیشتر معطوف به بیت کوین و اتریوم است، ارزهای دیجیتالی مانند بایننس کوین در حال شکل دادن روندهای خوبی در بازار هستند. رمز ارز BNB توانسته در روزهای گذشته نسبت به بسیاری از ارزهای دیجیتال عملکرد بهتری داشته باشد.

در حال حاضر قیمت BNB در حدود ۳۱۳ دلار است. این در حالی است که قیمت آن در روزهای گذشته به زیر حمایت مهم ۳۰۰ دلار ریزش کرده بود. اما سوال مهم این است که آیا بایننس کوین می‌تواند در بلند مدت نیز مستقل از بیت کوین عمل کند، یا خیر.

تحلیل EMA بایننس کوین

فعلا نزدیک‌ترین چالش بایننس کوین مقاومت محدوده میانگین متحرک آن است. این ارز دیجیتال در قیمت فعلی خود با این مقاومت درگیر شده، اما فعلا واکنش آن نسبت به مقاومت چندان ریزشی نیست. در نتیجه شاید بتواند در کمال تعحب، مقاومت را رد کرده و یک سود خوب به سرمایه گذاران خود بدهد.

برای اطمینان از شکسته شدن مقاومت بایننس کوین، باید در تایم فریم روزانه در محدوده قیمتی ۳۳۵ دلار، شاهد یک کندل تثبیتی باشیم. بعد از این مرحله ارز دیجیتال BNB می‌تواند رشد جذابی را آغاز کند و حتی اگر قیمت در ابتدا فاز پول بک به خود گرفته و کمی ریزش کند، در میان مدت می‌توان به یک رشد خوب در نمودار بایننس کوین امیدوار بود.

البته هنوز امکان ریزش این ارز دیجیتال هم منتفی نیست. روزهای آینده برای بایننس کوین بسیار مهم هستند و باید دید در طی این مدت مقاومت BNB شکسته خواهد شد، یا بار دیگر قیمت ۳۰۰ دلار و حتی پایین‌تر این رمز ارز را خواهیم دید.


تحلیل بایننس کوین ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

در بین آلت کوین‌هایی که روز گذشته با ریزش بیت کوین به سطوح قیمتی پایین‌تر سقوط کردند،‌ نام بایننس کوین نیز به گوش می‌رسد. این ارز دیجیتال با کاهش قیمت بیت کوین، از ۳۱۵ دلار به ۲۹۴ دلار رسید،‌ اما به خوبی حمایت شد و در حال حاضر در قیمت ۳۰۵ دلار معامله می‌شود.

ارز BNB به عنوان یکی از پر معامله‌ترین ارزهای دیجیتال بازار کریپتوکارنسی به حساب می‌آید. در بازار خرسی (Bearish) الان نیز این ارز دیجیتال، حجم معامله خوبی دارد و با هر ریزش، گاوها در قیمت‌های پایین‌تر با خریدهای سنگین مانع از دست رفتن حمایت‌های مینوری آن می‌شوند.

تحلیل RSI بایننس کوین

بر اساس شاخص مقاومت نسبی (RSI)، بایننس کوین در حال تمایل به سمت محدوده خرید این شاخص است. در بازارهای معاملاتی هر چه سر این شاخص به سمت بالا متمایل شود، نشان دهنده افزایش حجم خریدها و متعاقبا افزایش قیمت و طمع سرمایه گذاران است.

شاخص مقاومت نسبی یک محدوده بین عدد ۳۰ و ۷۰ است که نواحی زیر ۵۰ به عنوان مناطقی که احساسات فروش بر معامله گران غالب بوده و نواحی بالای این عدد نیز به عنوان مناطق خرید به حساب می‌آیند.

البته در فضای فعلی بازار کریپتوکارنسی تا کل شاخص ترس و طمع بازیابی نشود، بعید به نظر می‌رسد یک آلت کوین تنها بتواند به صورت مستقل عمل کند. اما بایننس کوین پیش از این هم نشان داده که سرمایه گذاران قوی‌ای دارد و معامله گران نیز از موقعیت‌های خرید در قیمت‌های پایین‌تر این ارز دیجیتال استقبال می‌کنند.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم هفتگی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین از سال ۲۰۱۷ که در بازار ارزهای دیجیتال توسط صرافی بایننس عرضه شد، با استقبال خوبی همراه شد و در این سال‌ها توانست به سقف های تاریخی مهمی نیز دست پیدا کند. در حال حاضر این ارز دیجیتال در محدوده ۲۹۷ دلار معامله می‌شود. در آنالیز امروز این ارز دیجیتال قصد داریم به بررسی روند بلند مدت آن در تایم فریم هفتگی بپردازیم.

تحلیل تایم فریم هفتگی بایننس کوین

چارت هفتگی بایننس کوین مانند بیت کوین خط روند هفتگی خود را از دست داده است. البته تفاوت چارت BNB در مقایسه با BTC در این است که شکست خط روند هفتگی بایننس کوین، یک شکست کاذب به نظر می‌رسد. زیرا در حال حاضر قیمت بالای این محدوده معامله می‌شود.

در صورتی که شکست خط روند بایننس کوین را یک شکست کاذب در نظر بگیریم، می‌توان امیدوار بود که این ارز دیجیتال بتواند با کف سازی در محدوده فعلی یک رشد پایدار بلند مدت را تجربه کند.

البته یک نکته منفی این است که به دلیل مساعد نبودن شرایط کلی بازار ممکن است با ریزش‌های بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها، BNB نیز خط روند هفتگی خود را از دست داده و به نواحی حمایتی پایین‌تری در تایم فریم هفتگی سقوط کند.

در صورتی که این خط روند صعودی به طور کامل از دست برود، قوی‌ترین حمایت بایننس کوین در محدوده ۲۰۰ دلار قرار دارد و در صورتی که این رمز ارز بعد از یک ریزش شدید روی این ناحیه فرو بیاید، به نظر می‌رسد شدیدا از طرف گاوها (Bulls) حمایت شود.


تحلیل بایننس کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین در حال حاضر در مرز روانی ۳۰۰ دلار معامله می‌شود. فعلا این حمایت از دست نرفته و در نتیجه به نظر می‌رسد BNB با یک حمایت کوچک بتواند رشد نسبتا خوبی را در کوتاه مدت داشته باشد.

تحلیل تایم فریم ۴ ساعته بایننس کوین

بر اساس اندیکاتور ایچیموکو، بایننس کوین نسبت به بیت کوین و اتریوم، وضعیت بسیار بهتری دارد. همانطور که اشاره شد این ارز دیجیتال با کمی افزایش در حجم خرید به راحتی می‌تواند مقاومت ابر ایچیموکو را رد کند و از آن منطقه رالی صعودی جدیدی را آغاز کند.

فعلا بایننس کوین درگیر مقاومت ابر ایچیموکو شده اما تقریبا تا لبه بالایی ابر توانسته پیشروی کند. در کوتاه مدت در صورتی که گاوهای (Bulls) BNB، از این محدوده حمایت کنند، قیمت می‌تواند به راحتی روی ابر کف سازی کرده و یک روند صعودی تازه را در کوتاه مدت آغاز کند.

اما در صورتی که فعلا حمایت کافی از بایننس کوین در همین محدوده به عمل نیاید، انتظار ریزش‌ قیمت به زیر ابر یعنی قیمت ۲۷۰ دلار دور از ذهن نیست. در این صورت کار بایننس کوین بسیار سخت‌تر خواهد شد. البته این ارز چندان استقلال عملی از بیت کوین ندارد و کاهش یا افزایش قیمت بیت کوین به شکل مستقیم روی BNB نیز تاثیرگذار است.

در کل به نظر می‌رسد بایننس کوین در کوتاه مدت بتواند عملکرد بهتری نسبت به اتریوم یا بیت کوین داشته باشد. البته شرایط بازار و گاوها و خرس‌های مارکت نیز دو فاکتور مهم در این روند خواهند بود.


تحلیل بایننس کوین ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

در حالی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مانند بایننس کوین در حال بازیابی قیمت هستند، هنوز تغییر چشمگیری در شاخص ترس و طمع به چشم نمی‌خورد. در حقیقت بر خلاف انتظارها امروز این شاخص عدد ۸ را نشان می‌دهد که نشانه‌ ترس بسیار شدید (Extreme Fear) فعالان بازار کریپتوکارنسی است.

تحلیل روزانه بایننس کوین

احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌های گذشته، بیشتر در محدوده ترس و ترس شدید بوده است. به نظر می‌رسد این شاخص نتواند با وضعیت فعلی چندان بازیابی شود. این پیش بینی به وضوح در چارت بایننس کوین و بسیاری از آلت کوین‌ها قابل مشاهده است.

ارز BNB در حال حاضر در محدوده ۳۰۶ دلار معامله می‌شود. همین محدوده یک ناحیه حمایتی روانی نیز به حساب می‌آید. اگر حمایت ۳۰۰ دلاری از دست برود، مهم‌ترین حمایت نزدیک بایننس کوین در ۲۱۳ الی ۲۳۰ دلار قرار دارد.

به نظر می‌رسد بایننس کوین فعلا تا بازار گاوی فاصله بسیاری دارد. حجم خریدها در حمایت فعلی چندان افزایش نداشته و شتاب ریزش‌ها بسیار چشمگیر است. بر اساس داده‌های تکنیکال و وضعیت کلی بازار، فعلا چشم انداز BNB بیشتر نزولی به نظر می‌رسد تا صعودی.

البته بهترین فرصت‌های خرید نیز در یک بازار خرسی برای سرمایه گذاران و معامله گران به وجود می‌آید و باید در نظر داشته باشیم که هر چیزی در دنیای کریپتوکارنسی ممکن است. این بازار بارها ثابت کرده است که می‌تواند در بسیاری مواقع بر خلاف انتظارها پیش برود.

تحلیل بایننس کوین ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین، یکی از ۱۰ رمز ارز برتر بازار کریپتوکارنسی است که در روزهای گذشته ریزش‌های شدیدی را تجربه کرده است. دیروز کندل هفتگی این رمز ارز بسته شد و امروز کندل هفته جدید با یک ریزش تقریبا ۶ درصدی کار خود را شروع کرده است.

در تحلیل امروز بایننس کوین قصد داریم به بررسی نمودار این ارز دیجیتال پرداخته و تحلیل چارت روزانه BNB را بررسی کنیم. آیا بایننس کوین این هفته می‌تواند یک حرکت صعودی جذاب را شروع کند؟ با پول نو همراه باشید.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

تحلیل امروز را بر اساس اندیکاتور باند بولینگر (Bolinger Band) پیش خواهیم برد. سطوح این اندیکاتور بسته به روند ارز مورد نظر، خاصیت حمایتی و مقاومتی دارند. فعلا در چارت بایننس کوین، سطوحی که بالاتر از کندل فعلی هستند، مقاومت‌های این ارز محسوب می‌شوند.

در حال حاضر BNB به سطح اول این باند حمله ور شده ولی نتوانسته بالای این محدوده کندل تثبیتی خاصی به ثبت برساند. در نتیجه فعلا در حال ریزش به سطوح پایین‌تر و برخورد به بدنه این باند است. در نتیجه در صورتی که ریزش‌ها ادامه داشته باشند، نزدیک‌ترین حمایت، بدنه این انندیکاتور در محدوده قیمتی ۲۴۵ دلار خواهد بود.

البته اگر این ارز دیجیتال در همین محدوده حمایت شود، انتظار می‌رود به سطح مقاومتی میانه بولینگر حمله کند. این سطح، قوی‌ترین مقاومت این رمز ارز محسوب می‌شود و در محدوده قیمتی ۳۳۷ دلار قرار دارد.


تحلیل بایننس کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۵ اردبیهشت ۱۴۰۱

این هفته، روزهای سختی برای بازار ارزهای دیجیتال بود. بیت کوین و بسیاری از آلت کوین‌ها ریزش‌های شدیدی را تجربه کردند. بایننس کوین نیز از این قاعده مستثنی نبود و ریزش‌های سنگینی را به خود دید. فعلا سه روزی هست که این ارز دیجیتال در یک بازه کوچک در حال نوسان است که این مسئله نشانه‌ای از سرگردانی خریداران و فروشندگان بازار کریپتوکارنسی است.

همانطور که در چارت بایننس کوین به خوبی قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال ریزش‌های بسیار شارپی را در روزهای اخیر پشت سر گذاشته، قیمت از محدوده ۴۱۵ دلار تا حدود ۲۲۰ دلار ریزش کرده است. ریزش‌های اخیر باعث از دست رفتن دو کانال متوالی در چارت BNB شده است.

این ارز دیجیتال نهایتا در محدوده میانی پایین‌ترین کانال متوقف شده و با افزایش حجم خرید به کانال بالایی برگشته است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در کف کانال قرار دارد و پتانسیل رشد آن در صورت بهبود کل بازار، بسیار زیاد است.

این ارز دیجیتال برای رسیدن به سقف‌های بالاتر، راه سختی در پیش رو دارد. زیرا چندین کانال پیاپی سد راه آن هستند. در حال حاضر نزدیک‌ترین محدوده مقاوتی این رمز ارز، در میانه کانال قرار دارد، که عدد ۳۱۷ دلار است.

در صورتی که حجم کل بازار شاهد کاهش بیشتری باشد، از دست رفتن کف کانال فعلی نیز محتمل است. در این صورت انتظار می‌رود قیمت بایننس کوین به پایین‌ترین کانال خود سقوط کند.

تحلیل بایننس کوین ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین در حال حاضر در قیمت ۲۹۱ دلار معامله می‌شود که مرز روانی عدد ۳۰۰ دلار به حساب می‌آید. این در حالی است که در روزهای گذشته، ارزش این ارز دیجیتال به ۲۱۸ دلار رسیده بود. با ریزش بیت کوین، این ارز دیجیتال نیز بی‌تاثیر نماند و در یک روز حدود ۲۰ درصد ریزش کرد.

البته این ریزش با رشدهای قیمتی دیروز و امروز جبران شد. اما هنوز امکان تسریع میزان فروش وجود دارد. شایان ذکر است که قیمت فعلی این ارز دیجیتال حدود ۳۰ درصد بالاتر از پایین‌ترین قیمت BNB در دو روز گذشته است.

بایننس کوین در محدوده ۲ میانگین متحرک نمایی خود، یک مقاومت مهم و سر سخت دارد. این محدوده مقاومتی شامل بازه ۳۲۰ تا ۳۵۰ دلار است. در حال حاضر هنوز بایننس کوین در زیر محدوده ۳۰۰ دلار، کندل تثبیتی به ثبت نرسانده و امکان برگشت قیمت به بالای این سطح وجود دارد. اما تا شاهد رشد بیت کوین و حجم کل بازار نباشیم، امکان غلبه بر این مقاومت توسط بایننس کوین پایین خواهد بود.

هنوز نزدیک‌ترین حمایت بایننس کوین معتبر است و حتی در صورت ریزش‌های شدید بازار می‌تواند سد محکمی در برابر از دست رفتن قیمت محسوب شود. این محدوده در ناحیه ۲۰۰ الی ۲۲۰ دلار قرار دارد.

تحلیل بایننس کوین ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین (BNB) نیز از فروش‌های احساساتی اهالی بازار کریپتوکارنسی در امان نمانده و امروز، حمایت ۳۰۰ دلاری خود را از دست داد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در قیمت ۲۳۰ دلار معامله می‌شود که چیزی در حدود ۶۶ درصد از سقف تاریخی آن پایین‌تر است. در ادامه با تحلیل بایننس کوین با پول نو همراه باشید.

ریزش بایننس کوین

همانطور که در چارت BNB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در محدوده ۱۹۰ الی ۲۱۳ دلاری یک ناحیه حمایتی بسیار مهم دارد. در صورتی که سرعت ریزش‌ها در هنگام نزدیک شدن به این محدوده کاهش یابد، امکان بازیابی قیمت بایننس کوین وجود دارد.

البته رمز ارز BNB از نظر تکنیکالی ممکن است شاهد ریزش‌های بیشتری باشد. این مورد به شدت به بیت کوین مرتبط است. در صورتی که بیت کوین تا محدوده ۲۴ هزار دلار عقب بنشیند، احتمال از دست رفتن حمایت فعلی بایننس کوین نیز وجود دارد.

بر اساس داده‌های فعلی و با توجه به RSI، انتظار می‌رود بعد از ریزش‌های اخیر و فروش شدید این ارز دیجیتال، کم کم شاهد افزایش میزان خرید سرمایه داران خرد و بزرگ بایننس کوین باشیم.

تحلیل بایننس کوین ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بایننس کوین، در حال حاضر تغییرات چشمگیری نسبت به دو روز گذشته نداشته است. قیمت این رمز ارز در حال حاضر در حدود ۳۱۲ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات BNB امروز، بر خلاف دو روز گذشته، کاهش چشمگیری یافته و قیمت آن نیز در حدود ۳ درصد نسبت به کندل روز گذشته ریزش داشته است.

تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین

همانطور که در چارت بایننس کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال تا محدوده حمایتی / مقاومتی خود فاصله زیادی دارد. بنابراین بعید بنظر می‌رسد با این وضعیت فعلا بتواند خود را به این محدوده برساند. ایده‌آل‌ترین حالت این است که بایننس کوین ابتدا در محدوده ۳۰۰ دلار کف سازی انجام دهد و سپس رشد خود را شروع کند.

در حال حاضر قیمت BNB در مرز ۳۰۰ دلار معامله می‌شود که ناحیه حمایتی بسیار مهمی برای این ارز دیجیتال است. البته یک نکته منفی که در نمودار این رمز ارز به چشم می‌خورد، مقاومت‌های مینوری سد راه بایننس کوین است. یعنی با هر بار رشد قیمت بی ان بی به یک مقاومت برخورد کرده و این مسئله باعث ریزش قیمت آن می‌شود.

در صورتی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بار دیگر ریزشی شوند، احتمال از دست رفتن حمایت ۳۰۰ دلاری بایننس کوین نیز دور از انتظار نخواهد بود. در این صورت این رمز ارز ممکن است تا کف کانال فعلی خود عقب نشینی کند.

تحلیل بایننس کوین ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بایننس کوین مانند اکثر آلت کوین‌ها، در روز گذشته ریزش‌ بیشتری را تجربه کرد اما امروز با افزایش حجم خرید‌ها، دوباره حمایت شد. در حالی که کندل قبلی حمایت بایننس کوین را به سمت پایین شکست، کندل فعلی آن در حال برگشت به بالای این محدوده است. ریزش‌های دیروز تا حمایت ۳۰۰ دلار هم رسید، اما در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۳۳۰ دلار معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین

کانال روزانه BNB در چارت آن به وضوح قابل مشاهده است. این ارز دیجیتال از نظر تکنیکالی وضعیتی خوبی دارد. اولین نکته مثبت آن این است که بر خلاف اتریوم یا بیت کوین، کانال آن به سمت پایین شکسته نشده است. در وهله بعد محدوده قیمتی فعلی آن یک حمایت بسیار قوی است که در صورت شکسته شدن هم حمایت‌های کوچک زیادی زیر خود دارد.

در حال حاضر قیمت به میانه کانال واکنش نشان داده و رشد خوبی را هم از همان نقطه آغاز کرده است. در صورتی که سرعت رشد بار دیگر افزایش پیدا کند، احتمال می‌رود این ارز دیجیتال بعد از حمله به سقف کانال، بتواند به کانال بالایی نیز نفوذ کند. برای این کار ابتدا قیمت باید بالای محدوده ۴۱۰ دلار تبیت شود.

اما در صورتی که شاهد ریزش بیشتر بازار باشیم، احتمال می‌رود که بایننس کوین هم میانه کانال را از دست بدهد. همانطور که اشاره شد، BNB یک حمایت قوی در کف کانال دارد. بنابراین انتظار می‌رود، این کانال بتواند در برابر ریزش‌های بیشتر مقاومت خوبی از خود نشان دهد. در صورت ریزش، نزدیک ترین حمایت این ارز دیجیتال عدد ۳۰۰ دلار است.


تحلیل بایننس کوین ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

چارت و نمودار تحلیل امروز بایننس کوین

رمز ارز BNB که در حال حاضر در حدود ۵۰ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود معامله می‌شود، با ریزش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته، نتوانست در برابر موج ترس شدید سرمایه گذاران مقاومت کند و دچار ریزش شد.

یک نکته مثبت که در چارت بایننس کوین به چشم می‌خورد، نزدیک شدن این رمز ارز به یک حمایت بسیار قوی در تایم فریم روزانه است. این محدوده شامل ناحیه ۳۳۷ تا ۳۴۴ دلاری است که در گذشته ارز BNB با برخورد به این سطوح روندهای صعودی دوباره‌ای را آغاز کرده است.

در صورتی که BNB این بار نیز با برخورد به این محدوده، واکنش مثبتی نشان دهد و حجم خریدهای آن بیشتر شود، می‌توان انتظار داشت قیمت تا مقاومت ۳۸۰ دلاری رشد دوباره‌ای را آغاز کند. اما اگر محدوده حمایتی فعلی از دست برود، حمایت پیوتی/روانی ۳۰۰ دلار، می‌تواند حمایت بعدی این ارز دیجیتال باشد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

لزوم تحلیل نمودار بایننس کوین

ارز دیجیتال BNB، رمز ارز مرجع صرافی بایننس است. این ارز دیجیتال در تاریخ خود، سقف‌های تاریخی بسیار مهمی را به خود دیده است و به دلیل داشتن حجم معامله و محبوبیت بالا، از ارزهای با ریسک سرمایه گذاری پایین محسوب می‌شود.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین می‌تواند سیگنال‌های معاملاتی بسیار خوبی به سرمایه گذاران ارائه کند. بنابراین مهم است صرفا با بررسی تحلیل فاندامنتال بایننس کوین، دست به انجام سرمایه گذاری روی این ارز یا سایر ارزهای دیجیتال دیگر نزنیم. در بلاگ پول نو تحلیل روزانه اتریوم و بیت کوین را نیز دنبال کنید.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x