پروجکت گلکسی

پروجکت گلکسی

Project Galaxy (GAL)

قیمت پروجکت گلکسی

TMN 149,041
+ 1.33%
USDT 2.563

آدرس کانترکت

اتریوم

0x5faa...9875

بایننس اسمارت چین

0xe4cc...7aa5

نمودار لحظه ای پروجکت گلکسی

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزپروجکت گلکسی
نمادGAL

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 2.563

آخرین قیمت (‏تومان)‏

149,041

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.33%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

12,596,349
رتبه در بازار199

ارزش بازار (‏دلار)‏

302,587,882

قیمت پروجکت گلکسی (GAL)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۵ میلادی و در این لحظه، پروجکت گلکسی، 149,041 تومان معادل $ 2.563 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Project Galaxy طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.33% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر پروجکت گلکسی 12,596,349.00 دلار است. ارز پروجکت گلکسی با نماد اختصاری GAL در رتبه 199 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار پروجکت گلکسی هم اکنون 302,587,882 دلار آمریکاست.

دامیننس پروجکت گلکسی (GAL)

dominance یا دامیننس Project Galaxy به معنی میزان سهم ارز پروجکت گلکسی در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که GAL چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس پروجکت گلکسی 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس پروجکت گلکسی و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای پروجکت گلکسی (GAL)

حداکثر تعداد واحدهای ارز پروجکت گلکسی (GAL) 200,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز پروجکت گلکسی وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 200,000,000 واحد Project Galaxy (GAL) عرضه شده است. این تعداد واحدهای پروجکت گلکسی بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) GAL هم اکنون 118,544,998 واحد است این یعنی چه تعداد واحد GAL در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت پروجکت گلکسی

بیشترین رکورد قیمت پروجکت گلکسی (GAL) تا کنون 18.32 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۵/۰۶. قیمت کنونی Project Galaxy به نسبت این رکورد - 86.08% تغییر کرده است.

کمترین قیمت پروجکت گلکسی (GAL) تا کنون 0.897786 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۶/۱۰. قیمت کنونی Project Galaxy به نسبت این رکورد + 184.03% تغییر کرده است.

خرید پروجکت گلکسی (GAL)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید پروجکت گلکسی انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید GAL استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Project Galaxy و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید پروجکت گلکسی روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز GAL را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید پروجکت گلکسی از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید پروجکت گلکسی را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای GAL یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Project Galaxy بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Project Galaxy را در کیف پول خود دریافت کنید. پروجکت گلکسی GAL روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ GAL خریداری شده را می‌پردازید. قیمت GAL هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش پروجکت گلکسی (GAL)

فرآیند فروش پروجکت گلکسی در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار GAL مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش پروجکت گلکسی در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Project Galaxy را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و پروجکت گلکسی را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز GAL را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش پروجکت گلکسی و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش پروجکت گلکسی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.