کیف پول ها

زمان مطالعه :

10 دقیقه

آموزش کار با کیف پول ترون لینک؛ دروازه ورود به دنیای ترون!

کیف پول ترون لینک

زمان مطالعه :

10 دقیقه

کیف پول ترون لینک (TronLink) اولین کیف پول رسمی بنیاد ترون و محبوب‌ترین کیف پول ترون است. این کیف پول را انجمن TRON توسعه داده و در فوریه ۲۰۱۹ منتشر کرده است. بهتر است در ابتدا با دست سازه جاستین سان یعنی شبکه ترون و ارز TRX آشنا شوید!

در واقع، ترون لینک بسیار بیشتر از یک کیف پول برای TRX است، اما یک دروازه واقعی به کل اکوسیستم و آینده ترون است. قابلیت‌های آن شامل تعامل با تمام توکن‌های در حال اجرا روی TRON (توکن‌های TRX، TRC-10 و TRC-20) و یکپارچه‌سازی کیف پول با بسیاری از dAppهای ساخته شده روی TRON، از جمله DEX (صرافی غیرمتمرکز)، DeFi (امور مالی غیرمتمرکز)، برنامه‌ها یا بازی‌ها است.

کاربرد ترون لینک برای شبکه ترون، مثل کاربرد متامسک برای شبکه اتریوم است!

TronLink در سه مدل مختلف ارائه می‌شود:

 • افزونه مرورگر
 • اپلیکیشن اندروید
 • اپلیکیشن iOS

افزونه ترون لینک در حال حاضر برای مروگرهای کروم و فایرفاکس در دسترس است. TronLink برای نسخه اندروید به نام TronLink Pro در Google Play به روز شده است. اما برای نسخه iOS با همان نام Tronlink شناخته می‌شود.

معرفی کیف پول ترون لینک

کیف پول ترون لینک بزرگ‌ترین کیف پول غیرمتمرکز در اکوسیستم TRON است و به بیش از ۱۰ میلیون کاربر TRON خدمات ارائه می‌دهد. بنابراین یکی از بزرگترین اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp) در دنیای بلاک چین‌‌ها به حساب می‌آید.

دانلود کیف پول ترون لینک

آموزش تصویری نصب ترون لینک پرو

کیف پول TronLink به عنوان یک افزونه و همچنین یک اپلیکیشن تلفن همراه (اندروید و iOS) در دسترس است. برای استفاده از کیف پول TronLink، باید افزونه را دانلود کنید. سپس، باید حساب کیف پول خود را ایجاد کنید. فرآیند ایجاد حساب شامل تنظیم یک رمز عبور جدید و پشتیبان‌گیری از عبارت seed است.

مراحل ایجاد و استفاده از کیف پول TronLink

 1. اپلیکیشن یا افزونه TronLink را دانلود کنید

کیف پول TronLink به عنوان یک افزونه برای کروم و فایرفاکس در دسترس است. برای دانلود کیف پول TronLink باید به وب سایت TronLink مراجعه کنید. مرورگر مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را نصب کنید. اپلیکیشن‌های ‌مورد نظرتان نیز از همین وب سایت در دسترس هستند.

۲. ایجاد کیف پول

ساخت کیف پول ترون لینک

پس از دانلود افزونه کیف پول، باید افزونه TronLink را باز کنید. برای باز کردن افزونه کروم، باید روی نماد پازل در گوشه سمت راست بالای مرورگر وب کلیک کنید. سپس به TronLink بروید و روی آن کلیک کنید. سپس روی « Create Wallet» در افزونه TronLink کلیک کنید.

۳. نام کیف پول را انتخاب و رمز عبور را تنظیم کنید

انتخاب اسم برای کیف پول ترون لینک

پس از کلیک روی Create Wallet، می‌توانید توافقنامه کاربر را مشاهده کنید. توافق نامه را تا آخر بخوانید و روی گزینه موافقم کلیک کنید.

اکنون، باید نام کیف پول و رمز عبور را تنظیم کنید. رمز عبور باید ترکیبی از اعداد، کاراکترها، حروف بزرگ، کوچک و ۸ کاراکتر باشد. در آخر روی Create Wallet کلیک کنید.

۴. عبارت Seed پشتیبان را دریافت و تأیید کنید

پشتیبان گیری کیف پول ترون لینک

در مرحله بعد، باید از عبارت seed نسخه پشتیبان تهیه کنید، زیرا این تنها راه برای بازیابی دارایی‌های شما تحت هر شرایطی خواهد بود. برای مشاهده و پشتیبان‌گیری از عبارت seed، باید رمز عبوری را که در مرحله قبل تنظیم کرده‌اید وارد کنید. روی تأیید کلیک کنید. سپس روی Back up کلیک کنید. اکنون، می‌توانید عبارات seed را ببینید.

توصیه می‌شود حتماً این عبارات روی یک تکه کاغذ بنویسید و آن را در جای امنی نگه دارید. سپس روی Back up کلیک کنید. اکنون، باید عبارات seed را تأیید کنید، زیرا کیف پول از شما می‌خواهد عبارات را به ترتیب وارد کنید. این کار را انجام داده و روی Next کلیک کنید.

۵. از کیف پول ترون لینک استفاده کنید

پس از ایجاد یک حساب کیف پول TronLink، می‌توانید آدرس کیف پول و موجودی حساب خود را در بالای صفحه کیف پول TronLink مشاهده کنید. درست در زیر آن، می‌توانید دکمه‌های Send، Receive، Vote، Stake و Swap را ببینید. همچنین، می‌توانید دو تب Asset و Collectibles را مشاهده کنید.

اکنون می‌توانید توکن‌های TRX، TRC-10، TRC-20 و TRC-721 را ذخیره کنید. حتی می‌توانید با استفاده از کیف پول ترون لینک توکن‌هایی مانند USDC، USDT، TUSD، BTC، ETH، SUN و غیره را مبادله (سواپ) کنید.

 • اگر می‌خواهید کیف پول ترون لینک را به کیف پول سخت‌افزاری Ledger متصل کنید، باید روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. سپس روی Ledger Connection کلیک کنید.
 • اگر می‌خواهید کیف پول TronLink را قفل کنید، باید روی نماد قفل در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. قبل از قفل کردن کیف پول، رمز عبور را به خاطر بسپارید و عبارت پشتیبان را ذخیره کنید.

نحوه اضافه کردن توکن به کیف پول ترون لینک

اگرچه TronLink به طور خودکار توکنی را که در آدرس دریافت کرده‌اید اضافه می‌کند، ممکن است بخواهید به صورت دستی توکنی را اضافه کنید که می‌خواهید در کیف پول شما ظاهر شود.

برای ظاهر شدن توکن موردنظر در لیست دارایی‌های‌تان، به نماد منو در سمت راست بالای TronLink بروید، مدیریت دارایی (Asset Mangement) را انتخاب کنید و نام توکن را در کادر جست‌وجوی Add tokens وارد کنید.

چگونه ترون لینک را بازیابی کنیم؟

ماهیت کیف پول کریپتو کمک به کاربران برای مدیریت و استفاده راحت و ایمن از کلید خصوصی است. بسته به اینکه آیا کلید خصوصی به صورت محلی ذخیره می‌شود یا خیر، می‌توانیم کیف پول‌ها را به دو دسته کیف پول متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم کنیم.

 • کیف پول متمرکز: کلید خصوصی متعلق به کاربر نیست، بلکه در سرور متمرکز است. دارایی‌ها معمولاً به سرور سپرده می‌شوند. هنگامی که کیف پول متمرکز توسط هکر مورد حمله قرار می‌گیرد، کاربر متحمل ضررهای سنگین خواهد شد.
 • کیف پول غیرمتمرکز: کلید خصوصی به طور مستقل توسط کاربر کنترل می‌شود و دارایی‌ها در بلاک چین ذخیره می‌شوند. کیف‌پول‌های غیرمتمرکز به سختی مورد حمله هکرها قرار می‌گیرند و کاربران نگرانی زیادی در مورد سرقت دارایی‌شان توسط ارائه‌دهندگان خدمات کیف پول ندارند. با این حال، اگر کلید خصوصی گم شود، کیف پول نمی‌تواند به بازیابی کاربر کمک کند و دارایی برای همیشه از بین می‌رود.

TronLink یک کیف پول غیرمتمرکز است به این معنی که شما باید از عبارات بازیابی به طور ایمن و به درستی نسخه پشتیبان تهیه کنید!

بنابراین، اگر رمز کیف پول را فراموش کنیم، چه می‌شود؟

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید و از کلید خصوصی و عبارات seed نسخه پشتیبان تهیه نکرده‌اید، به این معنی است که دارایی خود را از دست داده‌اید.

آموزش استیک در ترون لینک پرو

یکی از راه‌های کسب درآمد از ترون لینک استیک کردن است. برای استیک در ترون لینک کافی است مراحل زیر را طی کنید:

مراحل استیک ترون در کیف پول ترون لینک

 • به سایت Tronscan بروید و کیف پول ترون لینک خود را متصل کنید.
 • به صفحه representatives ترون اسکن (SR) بروید.
 • روی دکمه سبز رنگ «رأی‌گیری (Voting)» کلیک کنید.
 • برای به‌دست آوردن قدرت رأی دادن، روی گزینه Obtain کلیک کنید.
 • مقدار TRX را که می‌خواهید استیک کنید انتخاب کنید. گزینه Obtain Tron power and Bandwith را انتخاب کنید.
 • تراکنش‌ها را با Tronlink امضا کنید.
 • اکنون باید مقداری Tron Power (رای) داشته باشید، باید آنها را توزیع کنید و آرا را به چند Super Representative اختصاص دهید.
 • دوباره روی دکمه سبز Vote کلیک کنید و تراکنش جدید را امضا کنید.
 • هنگامی که سایت تأیید ‌کند شما با موفقیت TRXهای خودتان را استیک کرده‌اید.

پس از آن، یک روز صبر کنید و هنگامی که به Tronscan برگشتید و آدرس حساب خود را جست‌وجو کردید، کادری با پاداش‌های برداشت نشده خواهید دید.

ایجاد چند کیف پول در کیف پول ارز دیجیتال ترون لینک پرو

برای اضافه کردن چند کیف پول به ترون لینک، باید چند مرحله ساده را طی کنید که در ادامه به طور خلاصه و تصویری آن‌ها را مرور خواهیم کرد:

 • وارد اپلیکیشن ترون لینک شوید.
صفحه اصلی ترون لینک
 • در صفحه اصلی مانند تصویر بالا کنار آیکون اسکن، گزینه Add Wallet را بزنید.
اضافه کردن والت به ترون لینک
 • در صفحه بعد می‌توانید گزینه Generate Wallet را انتخاب نمایید.
انتخاب نام برای والت جدید در ترون لینک
 • در مرحله آخر کافی است یک اسم دلخواه در بخش مورد نظر برای والت‌تان انتخاب کرده و روی گزینه Generate Related Wallet ضربه بزنید.

ویژگی‌های کیف پول ترون لینک

 • این کیف پول، توکن TRX و تمام توکن‌های TRC-10 و TRC-20 را از هر نقطه در سراسر جهان می‌پذیرد و به کاربران امکان دسترسی به اکوسیستم dApp را می‌دهد.
 • برای Super Representative (نمایندگان)، گزینه‌های Freez/Unfreez و رأی دادن (Vote) نیز وجود دارد. در نتیجه، کاربران می‌توانند در اداره اکوسیستم TRON مشارکت کنند.
 • ساده و کاربر پسند است و از ایجاد/وارد کردن کیف پول با یک کلیک، کیف پول HD، اتصال به کیف پول Ledger از طریق بلوتوث و ایجاد حساب‌های چندگانه پشتیبانی می‌کند.
 • بسته به نیاز فرد، می‌توان بین حساب‌ها مبادله انجام داد. ترون لینک با استفاده از برنامه‌های افزونه مرورگر و اپلیکیشن‌های تلفن همراه، استقلال استفاده را برای کاربران فراهم می‌کند.
 • دارای تنظیمات ردیاب پیشرفته Tron، مانند انتخاب نود یا اضافه کردن نود است.
 • قابلیت ادغام با صرافی غیرمتمرکز (DEX) را دارد.
 • کیف پول TronLink توسط جامعه TRON توسعه یافته است، منبع باز است و بنابراین کاملاً شفاف است. هیچ هزینه اضافی برای استفاده یا دانلود برنامه TronLink برای iOS یا Android وجود ندارد.
 • بهره‌مندی از ویژگی چند امضایی یا Multisignature: چندین حساب برای مدیریت یک مجموعه از دارایی‌ها با موارد استفاده مختلف و روشی جدید برای امضا دارد.

مزایای کیف پول ترون لینک

تمام ویژگی‌هایی که بالاتر ذکر کردیم از جمله مزایای کیف پول ترون لینک محسوب می‌شوند. علاوه بر آن‌ها مزیت اصلی این کیف پول این است که از تمام توکن‌های TRC20 مبتنی بر TRON پشتیبانی می‌کند و دسترسی به اکوسیستم TRON dApp را فراهم می‌کند. بنابراین، ارزهای شبکه اتریوم در ترون لینک پشتیبانی نمی‌شوند.

علاوه بر این، عملکردهای متعددی دارد که مخصوصاً برای شبکه Tron طراحی شده‌اند و توسط کیف پول‌های چند کوینی ارائه نمی‌شوند. این امر باعث می‌شود TronLink برای علاقه‌مندان به Tron ایده‌آل باشد.

به جز ترون لینک، کیف پول‌های دیگری هم برای ترون هستند که در این نوشته به آن‌ها پرداخته‌ایم: بهترین کیف پول‌های ترون در سال ۲۰۲۲

معایب کیف پول ترون لینک

یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران کیف پول ترون لینک از آن شکایت کرده‌اند، مسئله کندی انجام تراکنش‌ها و انتقال دارایی‌ها است. همچنین بسیاری از افراد در این کیف پول اسیر دام کلاهبرداران شده‌اند. در این روش اسکمرها با وعده سودهای جذاب و متنوع از کاربران دسترسی می‌گیرند و دارایی‌ آن‌ها را به تاراج می‌برند.

چگونه در ترون لینک پرو سوآپ کنیم؟

به طور کلی کیف پول ترون لینک به شکلی طراحی شده که کار با آن برای همه افراد آسان باشد. در صفحه اصلی این اپلیکیشن و وسط صفحه می‌توانید گزینه Swap را مشاهده کنید. بعد از رفتن به این گزینه صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در سمت چپ دارایی فعلی و در سمت راست ارزی که می‌خواهید دارایی‌تان را به آن تبدیل کنید، قابل انتخاب است.

در ادامه هنگامی که ارزهایی که قصد تبدیل آن‌ها به یکدیگر را دارید انتخاب کردید، مقداری که می‌خواهید سواپ کنید را در کادر مورد نظر وارد نمایید. در نهایت با ضربه زدن به گزینه Instant Swap در پایین صفحه، کادری برایتان باز می‌شود که باید اطلاعات آن را Confirm کرده و رمز کیف پول‌تان را جهت تکمیل فرایند Swap وارد نمایید.

مشکلات کیف پول ترون

به نظر می‌رسد، ترون لینک کیف پولی است که هنوز در حال توسعه است. کلید خصوصی در دستگاه ذخیره می‌شود و ممکن است در معرض هک و تهدیدات آنلاین قرار گیرد. این کیف پول تنها مخصوص شبکه ترون است و از سایر رمز ارزها مانند توکن‌های اتریوم، BSC و… پشتیبانی نمی‌کند.

آیا کیف پول ترون لینک پرو امن است؟

امنیت کیف پول TronLink را می‌توان خوب ارزیابی کرد، زیرا این پروژه را بنیاد ترون پشتیبانی می‌کند و کد آن منبع باز است. عملکرد پشتیبان‌گیری هم در آن وجود دارد و کلیدهای خصوصی فقط به صورت محلی ذخیره می‌شوند.

لوگوی ترون لینک پرو

TronLink عملکرد مشابهی با کیف پول دسکتاپ دارد. این افزونه در یک محیط sandbox اجرا می‌شود و از رمزگذاری قوی برای ایمن کردن جزئیات کیف پول شما استفاده می‌کند. ترون لینک بدون توجه به موجودی حساب‌ها، دارایی شما را ایمن نگه می‌دارد.

مهم است بدانید که TronLink هیچ اطلاعات کاربری را جمع‌آوری نمی‌کند. علاوه بر این، کلیدهای خصوصی کیف پول به صورت محلی در گوشی هوشمند شما ذخیره می‌شوند تا اشخاص ثالث به آن‌ها دسترسی نداشته باشند. خوب است بدانید که در صورت معیوب بودن گوشی هوشمند و نیاز به تهیه نسخه پشتیبان می‌توان برای کلید خصوصی یک عبارت بازیابی ایجاد کرد.

مرتبط به این نوشته: با ۵ پروژه آینده‌دار ترون آشنا شوید!

چرا ترون لینک؟

کیف پول ترون لینک برای اولین بار به عنوان یک ابزار رمزنگاری معرفی شد که به گیمرها کمک می‌کرد تراکنش‌هایشان را در بازی آنلاین Bitcasino انجام دهند. این در واقع ایده خوبی بود و هرکسی که حداقل یک بار تجربه بازی آنلاین را داشته باشد، احتمالاً می‌داند که مراحل واریز و برداشت چقدر پیچیده‌اند.این آغاز راه طولانی ترون لینک بود.

در حال حاضر، TronLink امکان تعامل مستقیم با قراردادهای هوشمند را در بلاک‌چین Tron فراهم می‌کند. قراردادهای هوشمند، پایه‌ و اساس همه DAppها هستند. احتمالاً با بازی کریپتو کیتیز «CryptoKitties» و گربه‌های اتریوم آشنا هستید! راه اندازی چنین برنامه‌هایی در بلاک‌چین Tron اکنون به لطف TronLink امکان‌پذیر است. توسعه‌دهندگان می‌توانند از API ارائه شده توسط TronLink برای درخواست امضا و توزیع تراکنش‌ها از طریق TronLink استفاده کنند.

TronLink استفاده‌ای مشابه متامسک در اتریوم را برای شبکه Tron ارائه می‌دهد. توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند DAppها را در مرورگر ایجاد کنند و با آن تعامل داشته باشند، قابلیتی که ترون قبلاً از آن بهره‌مند نبود.

بازی‌ها، برنامه‌ها، سایت‌ها و موارد دیگر همگی توسط بلاک‌چین Tron از طریق TronLink تأمین می‌شوند.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

قابلیت فریز در ترون لینک چگونه است؟

یکی دیگر از موارد استفاده TronLink رأی‌گیری است. شبکه TRON دارای چندین ویژگی جذاب است. یکی از آن‌ها منابع اولیه‌ای هستند که کاربر را قادر می‌سازد تا از طریق عملکرد TRX Freeze، توکن TRX کسب کند.

هنگامی که حساب TRX شما فریز می‌شود، تراکنش‌ها را برای چند روز خاص محدود می‌کند و تا زمانی که حساب از فریز خارج نشود، انجام تراکنش برای کاربران غیرممکن می‌شود. با این حال، این کیف پول منابع انگیزشی را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا چند کار را در شبکه انجام دهند.

برای شروع، منبع پهنای باند (Bandwidth) وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های خود را در شبکه ترون بدون پرداخت گس فی انجام دهند. هنگام استفاده از DAppهای متعدد، داشتن پهنای باند کافی بسیار مهم است. منبع دوم انرژی (Energy) است که به عنوان یک منبع منحصر به فرد برای فرآیندها عمل می‌کند و قراردادهای هوشمند را با شبکه TRON منعقد می‌کند.

درباره کارمزدهای شبکه ترون کنجکاوید؟ با نحوه محاسبه کارمزد شبکه ترون آشنا شوید!

آیا کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است؟

اگر برای کسب سود یا استخراج ترون در پروژه‌های خاصی شرکت کرده‌اید و دسترسی‌ای به اپ‌های دیگر داده‌اید ممکن است در معرض کلاهبرداری قرار بگیرید. ممکن است دارایی کیف پول شما ناگهان ناپدید شود و افرادی که شما را به آن پروژه دعوت کرده‌اند از شما بخواهند مبلغی تتر یا ارز دیگر به کیف پول خود واریز کنید تا سودتان برگردد. مراقب باشید و در دام کلاهبرداران نیفتید. کیف پول ترون لینک به خودی خود امن است به شرط اینکه شما دسترسی‌ای به اشخاص یا پروژه‌های دیگر نداده باشید.

سخن پایانی

کیف پول ترون لینک یک کیف پول جامع برای طرفداران شبکه ترون است. با این کیف پول می‌توان به خوبی از امکانات شبکه ترون برخوردار شد. اگر شما هم از کاربران شبکه ترون هستید خوب است با این کیف پول پرکاربرد بیشتر آشنا شوید.

اگر پیش‌تر از ترون لینک استفاده کرده‌اید از امکانات آن بگویید یا آن را نقد کنید. این کار به سایرین کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

برای مشاوره رایگان درباره این کیف پول، در انتهای همین مقاله سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان پول نو به شما پاسخ دهند.

سوالات متداول

ایردراپ ترون لینک پرو چه زمانی است؟

ترون لینک در سال ۲۰۱۹ به کسانی که این والت را نصب می‌کردند، مقداری ارز ترون به عنوان ایردراپ هدیه می‌داد که اکنون دیگر این قابلیت برای این کیف پول فعال نیست.

کیف پول ترون لینک پرو چیست؟

کیف پول ترون لینک یک والت با قابلیت چند امضایی است که بر بستر شبکه ترون فعالیت می‌کند. این والت به دلیل اینکه چندین سال است فعالیت خود را آغاز کرده به عنوان یک کیف پول محبوب شناخته می‌شود.

مزایای کیف پول ترون لینک پرو چیست؟

کیف پول ترون لینک از تمام توکن‌های TRC20 مبتنی بر شبکه TRON پشتیبانی می‌کند، بنابراین استفاده از آن برای افرادی که در این بلاک چین فعال هستند یک گزینه بسیار خوب است.

195

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

195

10

نظر مخاطبان (195)

اشتراک در
اطلاع از
guest
195 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسام
حسام
7 روز قبل

سلام چند ماه پیش من تتر خرید کردم اما چند روز قبل به یک باره پرید الان در جال حاضر تتر هم داخل ترون لینک حذف شده چکار میشه کرد

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 روز قبل
پاسخ به  حسام

سلام حسام عزیز
امیدوایم داراییتون رو دوباره به دست بیارید ولی به احتمال زیاد دچار کلاهبرداری شدید. ترون لینک یک والت با قابلیت چند امضایی شدنه. در این کیف پول ممکنه شما ناخواسته به برنامه‌هایی دسترسی برداشت داده باشید.

Ali
Ali
8 روز قبل

من کیف پولم انتقال خورده و برای بازگشت پول می گویند ۳۰%دیگه واریز, کن

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
7 روز قبل
پاسخ به  Ali

سلام علی عزیز، متاسفانه اسکم و کلاهبرداری هست به هیچ وجه این کار رو انجام ندین، چون مابقی پولتون رو هم از دست میدین

حسام
حسام
14 روز قبل

سلام ما طی چند ساعت قبل حسابم صفر شددوباره واریز کردم اونم دیشب صفر شد کاریش میشه گرد بازیابی بشه

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
14 روز قبل
پاسخ به  حسام

سلام حسام عزیز
اگر کامنت‌های دوستان دیگر رو مطالعه کنید متوجه می‌شید که متاسفانه ممکنه دچار کلاهبرداری شده باشید.

علی
علی
1 ماه قبل

سلام

هادی
هادی
1 ماه قبل

سلام اگر کد Qrدر اختیار کسی قرار بدبم میتونه سواستفاده کنه؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
1 ماه قبل
پاسخ به  هادی

سلام وقت شما بخیر
منظورتون از QR همون کیوآری هست که برای انتقال دارایی از اون استفاده می‌کنید؟

حسین
حسین
1 ماه قبل

سلام

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  حسین

سلام حسین عزیز
اگر به راهنمایی نیاز دارین در خدمتتون هستیم.

حمید
حمید
1 ماه قبل

سلام
من توی قسمت بکاپ ولتم گزینهmnemonic phrase)
رو ندارم
حتی وقتی با پرویت کی یا کیو آر کد بازیابی میکنم هم گزینه ممونیک برام نمیاد چیکار باید بکنم ممکنه کمکم کنید؟
ممنونم

مهران
مهران
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر .
میخواستم بپرسم که انتقال رمزارز از کیف پول ترون لینک به کیف پول ترون لینک شخص دیگر بدون کارمزد انجام میشه ؟؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام وقت شماهم بخیر
سیستم ترون لینک به صورتیه که با انجام تراکنش، از پهنای باند (Bandwith)های شما کم می‌شه.
بنابراین، می‌تونیم بگیم که تراکنش‌های انجام‌شده با این والت مشمول کارمزد هستن

مهران
مهران
1 ماه قبل

در این شرایط که بین دوتا کیف پول ترون لینک انتقال داره انجام میشه فقط از پهنای باند bandwidth کم میشه و دیگه از مقدار ترون یا هیچ ارزی کم نمیشه؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

در واقع bandwith و energyهای حساب شما محدودن
درصورتی که تموم بشن، از ترون و درکل دارایی‌ای که اون رو انتقال دادید کم میشه

Ali
Ali
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر. من در یک ایونت روزی ۵ درصد بهم سود میداد. بعد چند روز کل کیف پولم به pledged amount منتقل شد و وقتی withraw کردم مثل همیشه پول به حسابم منتقل نشد. برداشت شد ولی منتقل نشد؟ پشتیبانی هم گفت چون انرژی نداشتی اینجوری شده. میگه باید اندازه همون مبلغ باز به کیف پولت بریزی تا انرژی بگیری و پول برگرده. بنظرتون کلاهبرداریه؟ راهی هست پولم که برداشت شده برگرده؟

جمال نوری
مدیر
جمال نوری
1 ماه قبل
پاسخ به  Ali

سلام علی عزیز
این پروژه کلاهبرداری پانزی است و شما درگیر این کلاهبرداری شده‌اید؛ اگر با کلاهبرداری پانزی آشنا نیستید مقاله کلاهبرداری پانزی را مطالعه کنید.
در پایان به هیچ عنوان دوباره واریز وجه نداشته باشید چون دوباره دچار ضرر خواهید شد.

مهران
مهران
1 ماه قبل
پاسخ به  جمال نوری

سلام وقت بخیر .
میخواستم بپرسم که انتقال رمزارز از کیف پول ترون لینک به کیف پول ترون لینک شخص دیگر بدون کارمزد انجام میشه ؟؟

جمال نوری
مدیر
جمال نوری
1 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام مهران عزیز
خیر شما باید کارمزد شبکه را پرداخت کنید. این کارمزد در شبکه ترون در حدود ۱ الی ۲ دلار است.

مسلم
مسلم
1 ماه قبل

سلام
چطوری باید دسترسی شخص یا اپ رو از حساب کیف پول حذف کرد؟ کیف پول من رو خالی کردن با ۷۰۰ تتر

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  مسلم

سلام مسلم عزیز
روی me کلیک کنین و به wallet management برید. DApp Connections رو بزنین و ببینین به چه برنامه‌هایی متصل هستین. در بخش permisions هم می‌تونین ببینین که به چه اکانت‌هایی اجازه امضا دادین.

حمید
حمید
1 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

سلام
من توی قسمت بکاپ ولتم گزینهmnemonic phrase)
رو ندارم
حتی وقتی با پرویت کی یا کیو آر کد بازیابی میکنم هم گزینه ممونیک برام نمیاد چیکار باید بکنم ممکنه کمکم کنید؟
ممنونم

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  حمید

سلام حمید عزیز
شما اگر گزینه ایمپورت اکانت رو بزنین می‌تونین با ممونیک حسابتون رو اضافه کنین. یه مقدار بیشتر توضیح بدین که قصد انجام چه کاری رو دارین. می‌خواین از والتتون بک آپ بگیرین یا می‌خواین به حسابتون وارد بشین؟ اگر فقط پرایوت کی رو دارین می‌تونین اون رو از قسمت me-> advanced features-> Mnemonic Conversion Tool تبدیل کنین به پرایوت کی.

محسن
محسن
2 ماه قبل

سلام، کیف پول ترون لینک کلاهبرداری است، من مبلغ ٢٠ میلیون تومان وارد کردم، پس از مدتی حسابم را مسدود کرد و نصف کل مبلغ را از من خواست تا پرداخت کنم تا حسابم را آزاد کند، من اون نصف را واریز کردم ولی بازم برداشت کرد و این بار از من خواست کل پول رو واریز کنم که دیگه این کار را نکردم، ولی مطمئمن بودم که باز هم پول من را برداشت خواهد کرد. روزانه به پولی که داشتم ٣.۵ درصد سود می داد که بسیار وسوسه بر انگیز بود. اینا رو نوشتم که حواستون باشه سرمایه گزاری نکنید.

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
2 ماه قبل
پاسخ به  محسن

سلام محسن عزیز
خود کیف پول کلاهبردار نیست. استفاده‌ای که ازش می‌کنید می‌تونه منجر به کلاهبرداری و دسترسی به کیف پولتون بشه. احتمالا شما مانند بسیاری از افراد دیگه پیامی دریافت کردین مبنی بر کسب سود و ناخواسته اطلاعات والتتون رو در اختیار افراد دیگری قرار دادید. از اینکه تجربه‌تون رو هرچند تلخ، در اختیار سایر خوانندگان قرار دادید تا بهشون کمک کنید سپاسگزاریم.

علی
علی
1 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

میشه به من کمک کنید

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

سلام علی عزیز
مشکلتون رو بفرمایید امیدوارم بتونم کمکی کنم.

Mansour
Mansour
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید برداشت من غیر فعال شده باید چکارکنم فعال بشه

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
2 ماه قبل
پاسخ به  Mansour

سلام دوست عزیز
چه اروری رو دریافت می‌کنید؟

امیر
امیر
3 ماه قبل

باسلام کسی هست. که مشکلم را درخصوص ترون لینک جواب دهد؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر

سلام وقتتون بخیر
اگه امکانش هست سوالتون رو مجددا بپرسید ممنون

محسن
محسن
3 ماه قبل

من ۱۲۰ تتر واریز کردم بالا کشیدن و فقط چهار تتر موند حسابم اونم فحش دادم اونم برداشتن

محمد
محمد
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر.من نمیتونم از ترون لینک ارز انتقال بدم و این ارور رو میده
Failed to get account information
چیکار باید بکنم راهنمایی کنید

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر باشه
احتمالا مشکل فنی برنامه‌اس؛ اول از همه مطمئن بشید که اطلاعات خودتون و کیف پول مقصد رو درست وارد می‌کنید؛ درصورتی که دوباره با خطا مواجه شدید، از نسخه وب امتحان کنید و یا بعد از حذف اپ، مجددا اون رو نصب کنید (فراموش نکنید که رمز عبور و عبارت بازیابی خودتون رو در مکان امنی نگهداری کرده باشید)

Amin
Amin
4 ماه قبل

سلام و خسته نباشید .
من با یکی در تلگرام آشنا شدم که بهم پیشنهاد داد تا در ترون لینک کیف پول ایجاد کنم سپس در مراحل ثبت نام کمکم کرد و ۳ دلار به کیف پول ترون واریز کرد و الان داره روزانه بهش ۳ درصد سود میده ؟ آیا کلاه برداریه ؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
4 ماه قبل
پاسخ به  Amin

سلام ممنونم وقتتون بخیر باشه
متاسفانه نمی‌شه با اطمینان از قانونی یا غیرقانونی بودنِ این پروژه صحبت کرد امّا سود ۳درصدی روزانه اون هم برای مدّت زمانی ثابت، کمی مشکوک به نظر می‌رسه و از اونجایی که طی ماه‌های اخیر افراد بسیاری در ترون لینک دارایی خودشون رو از دست دادن، بهتره که شما هم احتیاط بیشتری رو پیشه کنید

سجاد
سجاد
3 ماه قبل
پاسخ به  Amin

داداش سریع پولتو بردار و فرار کن

حجت منصوری
حجت منصوری
3 ماه قبل
پاسخ به  Amin

سلام آقا امین ، اینا فقط سر مردمو کلا میگذارن ازت خواهش میکنم پولتو بردار تا به مشکل ما برنخوری . اولم خاطر جمع میکنن که برای پولدار شدن باید ذهن قوی داشته باشی .
اینا همه چرتو پرته . پولتو بدون اینکه به رفیق تلگرامت بگی سریع خارج کن . چون قفلش میکنن .
این نصیحت برادرانه رو گوش کن .
به قول قدیمی از همین نماز چوپانی هم میفتی

Rasuol
Rasuol
4 ماه قبل

سلام من از کیف پول ترون لینک پرو استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشته م ولی الان چند روزه کل موجودیم مسدود شده و در قسمت Hash Aid قرار داره میخواستم بدونم چطور میتونم موجودیم رو ازاد کنم

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
4 ماه قبل
پاسخ به  Rasuol

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
مطمئن هستید که دارایی‌های خودتون رو توی کیف پول Freeze نکردید؟ اگر کرده باشید نیاز دارید تا اون‌هارو Unfreeze کنید

حدیث
حدیث
4 ماه قبل

چطوری ۳۰۰ تتری که از طریق کد دعوت بهم هدیه داده وارد کیف پول کنم؟؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
4 ماه قبل
پاسخ به  حدیث

سلام حدیث عزیز
کجا چنین جایزه‌ای دریافت کردین؟ بابت چه کاری؟ مطمئن بشین کلاهبرداری نباشه و بابت واریز جایزه ازتون پول نخوان.

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
4 ماه قبل

هیچ پولی واریز نکنید.

روح الله
روح الله
4 ماه قبل

من داخل این کیف پول تتر واریز کردم ولی سر ۱۵ روز پولمو برداشت زد گفت هر ۱۰ تا ۱۵ روز شارژکنی حسابتو به نظرتون کلاهبرداریه یا راست میگه؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
4 ماه قبل
پاسخ به  روح الله

سلام و وقت به خیر.
خود کیف پول کلاهبردار نیست، شما در طرحی شرکت کردین که کلاهبردار بوده و به کیف پول شما دسترسی پیدا کرده.

حجت منصوری
حجت منصوری
4 ماه قبل

سلام وقت بخیر ، خیلی متشکرم از جناب مدیر و دوستان عزیز که اطلاعاتشون در این جا ثبت میکنن دارایی من هم به صورت بلوکه در اومده و پشتیبانی ترون لینک در واتساپ میگه ۳۰ درصد رو بریز تا تاییده مارو دریافت کنید .
حساب من هم هر روز داره سود رو دریافت میکنه اما دسترسی به اصل پول و سود رو ندارم .
میخواستم ۳۰ درصد رو بریزم اگه پشتیبان لینک فرستاد خودم سریع خالیش کنم .

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
4 ماه قبل
پاسخ به  حجت منصوری

سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز
ببینین این پروژه های کلاهبرداری و اسکم، میخوان تا جایی که ممکنه پول از شما بدزدن و اینکه گفتن ۳۰ درصد بریزید مشخصا برای گرفتن بخش بیشتری از سرمایه شما هست. به هیچ وجه این کار رو انجام ندین لطفا.
موفق باشین

حميد
حميد
5 ماه قبل

آیا با پاک کردن app.tronlikol.com در قسمت dapp ممکن هست بتونم پولم را از mining خارج و به کیف پولم برگردانم ( در حال حاضر وقتی برداشت رو از mining میزنم میگه موفق بود و پول اول از حساب mining کم میشه ولی به کیف پولم نمیاد و بعد از چند دقیقه برمیگرده به حساب mining و اینکه هر روز سود ۵ درصدش به حساب mining اضافه میشه ولی برداشت نمیشه کرد )
بازم ممنون میشم اگر محبت بفرمایید راهنمایی کنید🙏

حميد
حميد
5 ماه قبل

در قسمت dapps دسترسی فقط به
App.tronlinkol.com
فعال هست

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  حميد

دسترسی رو ببندین

حميد
حميد
5 ماه قبل

سلام و عرض احترام
من هم در قسمت explorer تتر ریختم ، به دعوت یکی از دوشتان که برام لینک فرستاد روزی ۵ درصد سود میداد اما بعد از ٢٠ روز حساب کیف پولم صفر شد ولی در explorer بود و هر روز هم تا همین الان سود میده ولی قابل برداشت نیست ، به خدمات مشتریان پیام دادم سری اول گفت ٣٠ درصد حساب رو بزن تا مشکل برطرف بشه زدم و نشد ، بعد گفت انرژی شما کم هست و باید مقدار ۵٠ درصد دیگه حساب رو بزنی زدم وباز هم مشکل برطرف نشد و سری بعدی گفت باید مافوق شما که من زیر مجموعش بودم و خودم با هم همزمان مبلغ بیشتری واریز کنیم زدیم و باز هم نشد و هر دفعه میگفت تضمینی این دفعه حساب آزاد میشه و نشد و تا اینکه سری آخر گفت حساب شما به انرژی ٩٩.٨ درصد رسیده و بار آخر هست نفری ۵٠٠٠ دلار بزنید آزاد میشه و پول برمیگرده و من و دوستم دیگه واریز نکردیم ، نمیدونم اجازه دسترسی دادم یا نه و اگر اجازه دادم و الان این اجازه دسترسی رو پاک کنم آیا حسابم برمیگرده یا نه . ممنون میشم اگر کمکی میتونید بهم کنید

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  حميد

سلام حمید عزیز
بارها تذکر دادیم که درصورتی که مورد کلاهبرداری قرار گرفتین و دارایی‌ای از دست دادین برای برگردوندنش هزینه نکنین. روی لینک‌های ناشناس کلیک نکنین. متاسفیم که این رو می‌گیم ولی راهی برای برگردوندن دارایی از دست رفته‌تون وجود نداره. برای کسب سود راه‌های امن و قابل اعتمادی وجود داره که بارها هم در اینستاگرام پول نو و هم بلاگ معرفی‌شون کردیم. لطفا پیش از هرگونه اقدام ابتدا دانشتون رو بالا ببرین و بی‌گدار به آب نزنین.

علی
علی
1 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

از کجا شما میگید کیف پول معتبره ولی جایی معرفی نمی‌کنید برای آموزش

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 ماه قبل
پاسخ به  علی

همین مطلبی که الان داخلش هستید آموزش کار با ترون لینک هست. از اونجایی که این کیف پول امکان دوامضایی بودن رو هم داره، ممکنه افرادی که بلد نیستند با این امکان کار کنند دچار اشتباه بشن و مورد کلاهبرداری قرار بگیرن. به همین منظور لازمه که اطلاعات لازم رو داشته باشند. کیف پول‌های دیگری مثل متامسک و تراست والت رو هم معرفی کردیم که بنا به کاربردی که شما نیاز دارید می‌تونید ازشون استفاده کنید.

حجت منصوری
حجت منصوری
4 ماه قبل
پاسخ به  حميد

سلام ، آیا پشتیبانی ترون لینک به شما گفت بعد از واریز ۳۰ درصد یک کد تأیید برای شما ارسال خواهد ‌کرد ؟

عباسی
عباسی
5 ماه قبل

سلام من رمز ورودکیف پول رافراموش کردم راهی نیست جهت بازیابی

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  عباسی

سلام و وقت به خیر
اگر عبارات پشتیبانتون رو دارین می‌تونین وارد کیف پولتون بشین.

مهران
مهران
5 ماه قبل

سللام درگوگل پلی برنامه نویس پاسخ منو داد که از گروه چت عمومی تلگرام ترونلینک درخواست کمک کنید کسی لینک این کانال راداره ؟ لطفا راهنماییی کنه واعلام حصور کنید چندنفریم وبه هم دیگه یاری رسانی
باتشکر

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام مهران عزیز
بعید می‌دونم این گروه، گروه رسمی پشتیبانی ترون لینک باشه. می‌تونین عضو بشین و سوالتون رو مطرح کنین ولی باید بدونین که اسکمرها و کلاهبردارها همه جا هستن و می‌تونن داخل این گروه هم باشن. حواستون باشه اطلاعات خصوصی کیف پولتون رو به هیچ عنوان با هیچ کس در میون نذارین.

مهران
مهران
5 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

لینک گروه عمومی ترونلینک رادارید درهر صورت کیف مرا پشتیبانیخالی کرده

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام مهران عزیز
خیر متاسفانه.

مهران
مهران
6 ماه قبل

سللام پول من راهم بلوکه کردن خواستم بپرسمردیت و
Quoraکه معرفی کردین چی هست وچه جوری متصل بشیم؟باتشکر

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام مهران عزیز
ردیت و کوئرا سایت‌هایی هستن که افراد می‌تونن سوالاتشون رو از دیگران بپرسن و افرادی که تجربیات مشابه داشتن پاسخ بدن. شما اونجا یک موضوع رو مطرح می‌کنین و یک فروم برای شما ایجاد می‌شه دیگران اون رو می‌بینن و اگر اطلاعاتی داشته باشن براتون کامنت می‌ذارن. اگر به انگلیسی موضوعتون رو طرح کنین پاسخ‌های خوبی دریافت می‌کنین.
https://www.reddit.com/
https://www.quora.com/

احمد
احمد
6 ماه قبل

در پاسخ به آقای نبی فرموده بودین پلتفرمهای دیگری است که می توانید با آن کار کنید و به سود برسید
میشه معرفی بفرمایید

احمد
احمد
6 ماه قبل

سلام
من در ماینینگ پول (app.caikuang) که در صفحه اکسپلورر ترون لینک هست ثبت نام کردم روزانه ۳٪ به من سود می داد بعد از مدتی ۱۳۰۰۰ تتر من را بلوکه کرده با کاستومر سرویس تماس گرفتم گفت ۳۰٪ باید واریز کنی تا آزاد بشه ۳۰٪ واریز کردم آنرا هم بلوکه کرد آیا راهی هست بتوانم تترها رابرگردانم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  احمد

ممنون از این که مشکلتون رو به صورت شفاف شرح دادید
امّا همونطور که اشاره شد، این امر به گونه‌ای نیست که تحت کنترل ما باشه و تنها راه ارتباط با افرادیه که تجربیات مشابهی داشتن. می‌تونید توی فروم‌هایی مثل رِدیت و Quora اجتماع این کاربران رو جستجو و شانس خودتون رو امتحان کنید.

احمد
احمد
6 ماه قبل

ماینینگ پول ترون لینک ۱۳۰۰۰ از من هم کلاهبرداری کرده گفت ۳۰٪ باید واریز کنی تا آزاد بشه ۳۰٪ واریز کردم آنرا هم برداشت
آیا راهی هست که من بتونم تترهام رو برگردونم؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  احمد

سلام وقتتون بخیر باشه
ببینید بارها توصیه شده که در صورت درخواست مجدد پول برای بازگردوندن دارایی از یک استخر، هرگز نباید پولی رو واریز کرد
در رابطه با اینکه آیا احتمال بازگشت سرمایه شما وجود داره یا خیر، نمی‌شه به طور قطعی نظر داد
امّا شاید تنها کاری که از دست افراد بر بیاد اینه که توی فروم‌های مختلف ترون‌لینک با دیگر افرادی که تجربیات مشابه داشتن به گفتگو بپردازند

عادل
عادل
6 ماه قبل

ماینینگ ترون کلاهبرداریه گول نخورید من پولم رفت تمام حسابمرا بلوکه کردن گفتن باید واریز, کنی تا برگرده واریز, کردم کلا پولم رو بالاکشیدن گول نخورید دزد هستن

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  عادل

سلام وقتتون بخیر باشه
دقیقا همینطوره؛ ما توی پول نو بارها به این موضوع اشاره کردیم که ترون از الگوریتم اجماع DPoS استفاده می‌کنه و ماینینگ برای این شبکه یه امر بی معنی به حساب میاد. هرگز نباید پولی رو برای ماینینگ کرد و در صورت بلوکه کردن اکانت هم به هیچ عنوان نباید مجدد پولی رو برای آدرس‌های ناشناس واریز کرد (اغلب پول رو در قالب تتر درخواست می‌کنن) ممنون از شما که این موضوع مهم رو گوشزد کردید

احسان
احسان
6 ماه قبل

سلام،امکانش هست آدرس ایمیل ترون لینک رو واسم بفرستین؟

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  احسان

سلام و درود خدمت شما
ترون لینک هنوز آدرس ایمیل رسمی‌ای رو برای ارتباط با پشتیبانی تعیین نکرده امّا می‌تونید از طریق این آدرس به پرسش‌ و پاسخ‌های متداول در پلتفرم دسترسی داشته باشید:
https://support.tronlink.org/hc/en-us

مریم
مریم
6 ماه قبل

سلام من مقداری تتر گذاشتم توی ترون لینک که سود میداد بعد یه صفر شد الان توی اکسپلور هست ونشون میده ولی نمیشه برداشت زدراهی هست که برداشت بزنم

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

سلام و درود خدمت شما
دو سناریو وجود داره:
۱. هنوز زمان برداشت نرسیده که نیازه بازه زمانی سوددهی پروژه رو بررسی کنید
۲. امکان اسکم بودن پروژه وجود داره. پیشنهاد میشه در صورت درخواست پول برای بازگردوندن دارایی، هیچ پولی رو واریز نکنید

مریم
مریم
6 ماه قبل

سلام من مقداری تتر توی ترون لینک گذاشتم وقتی وارد explorer میشم تتر هام هست ولی تو Assetsمیزنه صفر برای برداشت باید چیکار کنم

احسان
احسان
6 ماه قبل

سلام،کیف پول من رو خالی کردن در ترون لینک راهی جهت برگشت سرمایه من هست؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  احسان

سلام احسان عزیز
اگر خودتون دسترسی داده باشین خیر. بهتره با پشتیبانی ترون لینک مطرح کنین.

احسان
احسان
6 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

نمی دونم خودم دسترسی دادم یا نه،چطور میشه متوجه شد دسترسی دادم یا نه؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  احسان

سلام احسان عزیز
روی me کلیک کنین و به wallet management برید. DApp Connections رو بزنین و ببینین به چه برنامه‌هایی متصل هستین.

Home Man
Home Man
6 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

از کجا بدونیم که دسترسی داده ایم ؟؟؟ برای منم برداشتن

پوریا دولت‌آبادی
مدیر
پوریا دولت‌آبادی
6 ماه قبل
پاسخ به  Home Man

سلام و وقت بخیر خدمت شما
متاسفانه پروژه‌های اسکم بسیاری هستن که از طریق ترون لینک به سرقت دارایی افراد میپردازن
توصیه میشه که از اعتبار این پلتفرم‌ها مطمئن شید و درصورتی که دارایی شما رو از حساب خارج کردن، مجددا پولی رو ارسال نکنید
محض اطمینان، بهتره که پسورد والتتون رو هرچندوقت یک بار تغییر بدید تا مطمئن شید که فردی جز خودتون به کیف پول دسترسی نداره

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  Home Man

سلام
روی me کلیک کنین و به wallet management برید. DApp Connections رو بزنین و ببینین به چه برنامه‌هایی متصل هستین.

حیرانی
حیرانی
6 ماه قبل

سلام پسوورد برنامه ترون لینک رو فراموش کردم به کل کمکم کنید

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  حیرانی

سلام
اگر کلمات پشتیبان ۱۲ تایی رو داشته باشین می‌تونین پسوردتون رو تغییر بدین.

جواد فتوحی
جواد فتوحی
6 ماه قبل

ولتم پاک شده بود الان بازیابی کردم نمیتونم برداشت کنم پشتیبانی ترون لینکو میخوام که بتونم ویدرا بزنم لطفاً کمکم کنید

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
6 ماه قبل
پاسخ به  جواد فتوحی

سلام وقت بخیر
پشتیبانی‌شون فقط از طریق ایمیل هست. بهشون ایمیل بزنین مشکلتونو مطرح کنین.
موفق باشین

نبی
نبی
6 ماه قبل

یکی از دوستام یه لینک برای فرستاد . در قسمت اکسپلور فعال کردم . الان روزانه ۳درصد به نقدار نوجودی من اضافه میشه. اما نمی دونم جریان چیه؟ واقعا سود میده یا کلاهبرداریه. یک هفته ای هست فعال کردم. واقعیت داره این پروژه های سرمایه گذری؟؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  نبی

سلام نبی عزیز
به احتمال بسیار زیاد کلاهبرداری هست. لطفا دقت بیشتری کنین و هر پیشنهادی مبنی بر کسب سود رو باور نکنین. پلتفرم‌ها معتبری هستن که بتونین از راه درست به درآمد برسین.

محسن
محسن
6 ماه قبل

والا ترون لینک من موجودی ارز هامو نشون نمیده

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  محسن

سلام محسن عزیز
عبارات پشتیبان و رمز عبورتون رو ذخیره کنین. یک بار اپ رو پاک کنین دوباره نصب کنین.

مریم
مریم
6 ماه قبل

سلام چطور میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

یک بخش help Center هست اونجا سرچ کنین شاید راه حل مشکلتون پیدا شد. برای ارتباط مستقیم با پشتیبانی هم میتونین ایملیل بزنین به خودشون، مشکلتون رو مطرح کنین.
موفق باشین

مریم
مریم
6 ماه قبل

۳۳۰۰دلار من صفر شده چطور میتونم از ترون لینک پس بگیرم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

وقتتون بخیر. باید دلیلش رو بررسی کنید، آیا این اپ رو حذف کردین دوباره نصب کردین؟ یا اصلا شاید اپ اشتباهی رو نصب کرده بودین در ابتدای کار و سناریوهای دیگه ای که محتمل هستن.
شما میتونین با پشتیبانی خود ترون لینک هم ارتباط بگیرین.
موفق باشین

مهران
مهران
6 ماه قبل

سلام ایا ترون لینک روزی۵درصد پاداش میده یعنی سالی ۳ ماه واینکه من توسط کسی دیگه دعوت شدم واون یک urlبرام فرستاد وگفت که زیر مجموعه من هستی ومن رل ثبت نام کرد وسوال دیگه من اون ۱۲ حروف را جایی سیو نکردم صلاح میدانید روی این پلت فرم سرمایه گذاری کنم طی این سه ماه

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
6 ماه قبل
پاسخ به  مهران

سلام
دوست عزیز لطفا مطمئن بشید که اپلیکیشن اصلی ترون لینک رو نصب کردین، چون اخیرا کلاهبرداری با اسم این والت بسیار زیاد شده.
حتما تحقیقات کافی انجام بدین. موفق باشین

رضا
رضا
6 ماه قبل

سلام .

برای انتقال تقریبا ۲۰ دلار از کیف پول ترون به چه مقدار ترون برای هزینه ی تراکنش نیاز هست ؟؟

و اینکه برای برداشت پیام میده باید ترون رو دیپازیت کنید ؛ این جمله یعنی چی !؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
6 ماه قبل
پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
برای مشاهده گس فی شبکه ترون می‌تونین از وب سایت های مختلفی استفاده کنین مثل https://gasfeesnow.com/heatmap/. اگر ترون رو در کبف پولتون فریز کنین می‌تونین بدون پرداخت کارمزد انتقال انجام بدین. بهتون پیشنهاد می‌کنیم مقاله کارمزد ترون رو مطالعه کنین.

لعیا
لعیا
7 ماه قبل

سلام ترون من تترهارو نمایش نمیداد مجبور شدم بازیابی کنم الانم تترهارو نمایش میده ترونو نشون نمیده،میشه کمکم کنید

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  لعیا

سلام لعیای عزیز
یک بار روی دکمه ریفرش بالای صفحه اپ بزنین. برای اطمینان از اینکه چقدر دارایی دارین می‌تونین آدرس ترون خودتون رو در tronscan.org وارد کنین و تراکنش‌هاتون رو ببینین و از موجودی ترونتون آگاه بشین.

محسن
محسن
7 ماه قبل

سلام.من میخوام از کیف پول ترونم به سایر کیف پول های،ترون ارسال کنم ولی پیغام loading failed,please check your network میده.علتش چیه؟

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  محسن

سلام محسن عزیز
یک بار اپتون رو پاک کنین و دوباره نصب کنین ممکنه درست بشه. قبلش حتما پسورد و عبارات پشتیبان رو برای خودتون یادداشت کنین.

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

لطفا میشه راهنمایی کنید ک چطوری ۱۷۰ دلار ارز بی سی انی ک دارم رو از ترون لینک خارج کنم اطلاعاتم در مورد کیف پول صفره،
ممنون از راهنماییتون

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

سلام مهدی عزیز
شما باید به مقدار کافی ارز ترون رو در کیف پولتون بابت پرداخت هزینه شبکه داشته باشین. برای انتقال لازمه که شما آدرس مقصد رو روی شبکه ترون داشته باشین. دقت کنین که آدرس مقصد حتما روی شبکه ترون باشه. اگر به آدرس اتریومی یا… بفرستین دارایی‌تون رو از دست می‌دین.

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

سلام من حدود ۱۷۰ دلار داخل کیف پول ارز بی سی ان دارم، ۱۵۰ تا هم ترون برای جابه جایی دارم میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم جابه جا کنم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
7 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

سلام. فرض کنیم شما میخواید ترون منتقل کنید به حسابتون در صرافی پول نو. ابتدا وارد حساب کاربری‌تون بشید و توی کیف پول توکن ترون رو انتخاب کرده و گزینه واریز رو انتخاب کنید. در این بخش شبکه‌ای که میخواید توسط اون دارایی‌تون رو انتقال بدید یعنی ترون (Trc20) رو انتخاب میکنید و آدرسی بهتون نمایش داده میشه.
وقتی ادرس رو کپی کردید برید داخل اپلیکیشن ترون لینک و گزینه SEND رو بزنید و آدرسی که کپی کردید رو در بخش مورد نظر وارد کرده و ارز (Asset یا Token) مورد نظر رو انتخاب کنید و مقداری که میخواید انتقال بدید رو مشخص کنید و گزینه send رو بزنید.
این مراحل برای انتقال ترون هست، هر ارز دیگه‌ای هم بخواید انتقال بدید با همین روش باید اول آدرس شبکه اون ارز رو در پلتفرمی که میخواید بهش انتقال بدید کپی کرده و در ترون لینک در بخش send وارد کرده و باقی بخش‌ها رو نیز پر کنید.
موفق باشید

ابوالفضل غیاثی
ابوالفضل غیاثی
7 ماه قبل

سلام
من دو سال و شاید سه ساله که درون لینک رو نصب کردم و باهاش راحت بودم.
اما جدیدا ترون لینک من موجودی رو نشون نمی ده و هیچ کدام از رمز ارزها رو هم نشون نمیده

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل

سلام ابوالفضل عزیز
لطفا کیف پولتون رو آپدیت کنین. یا گزینه ریفرش رو در قسمت بالای کیف پولتون بزنین.

صفری
صفری
7 ماه قبل

سلام
من ترون لینک نصب کردم، ی انتقال انجام دادم ولی موجودی نشون نمیده هیچی روی صفحه باز میکنم جز کادر ابی نیست یکبار پاک کردم دوباره نصب کردم وروی گوشی دیگه هم این کارو کردم ولی موجودی ندارم

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  صفری

سلام
اول از همه مطمئن بشین که نسخه اصلی و رسمی کیف پول رو نصب کردین. تراکنشتون رو در ترون اسکن بررسی کنین و ببینین که موفق بوده یا خیر. یک بار هم اپ رو ریفرش کنین. یک گزینه بالای صفحه هست که دوتا فلش گرد رو نشون می‌ده اون رو بزنین.
جدای از این موارد سید فریز رو که از کسی دریافت نکردین؟ چون ممکنه والت دو امضایی باشه و کنترلش دست کسی دیگه باشه. خودتون والت رو ساختین از صفر؟

ارمان
ارمان
7 ماه قبل

سلام ببخشید دوستان من ۳۰۰۰۰۰ ترون در ترون لینک استیک کردم حالا اجازه برادشت بهم نامیده و مبلغ هم نزدیک ده روزه همینجوری ثابت مونده و تغییر نمیکنه پاداش روزانه هم میده ولی پاداش رو نمیشه استیک کرد ، تو رو خدا کمکم کنید من بخاطر امنیت مثلا کل دارایی مو آوردم ترون لینک

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

سلام آرمان عزیز
چه خطایی بهتون نشون می‌ده وقتی درخواست برداشت می‌زنین؟
آیا مقدار ترون مورد نیاز برای پرداخت کارمزد خروج از استیک رو دارین؟ اگر به برنامه‌های خارج از ترون لینک دسترسی نداده باشین خطری شما رو تهدید نمی‌کنه.

ارمان
ارمان
7 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

شبنم عزیز گروه تلگرام یا واتساپ اگه دارین ممنون میشم درج کنید ما هم اضافه بشیم و از اطلاعات شما بزرگواران استفاده کنیم

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

سلام آرمان عزیز بله. گروه تلگرام داریم برای اعلام اطلاعیه‌ها و اخبار و… . در واتسپ هم برای پشتیبانی می‌تونین باهامون در ارتباط باشین.
در پایین همه صفحات بلاگ لینک‌های شبکه‌های اجتماعی‌مون هست. آدرس کانال تلگراممون: https://t.me/PoolenoHQ

ارمان
ارمان
7 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

وقتی هم میخام پاداش های جدید رو که داده استیک کنم این خطا رو میده

IMG_۲۰۲۳۰۴۱۱_۰۰۳۴۴۷.jpg
ارمان
ارمان
7 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

متاسفانه الان این خطا رو هم موقع فریز میداد

IMG_۲۰۲۳۰۴۱۱_۰۰۵۰۴۷.jpg
شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

این یعنی شما باید یه مقدار TRX به کیف پولتون ارسال کنین.

ارمان
ارمان
7 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

سلام شبنم عزیز و گرامی
بالاخره ترون لینک من درست شد از همه شما عزیزان کمال تشکر را دارم ،اول خدا بعدا شما بزرگواران ، امیدوارم پست خدا همیشه همراهتان ، یا حق ، هر سوالی هم داشتین در خدمتم

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
7 ماه قبل
پاسخ به  ارمان

خدا رو شکر آرمان عزیز
خوشحالیم که مشکل کیف پولتون برطرف شد. حواستون باشه که به برنامه‌های دیگه دسترسی کیف پولتون رو ندین.