اخبار شیبا

ارز دیجیتال شیبا جزو توکن‌های محبوب بازار کریپتوکارنسی است که جامعه هواداران دو آتشه خود را دارد. هرچند بسیاری از افراد معتقدند این ارز دیجیتال یک میم کوین است، اما در حقیقت دست‌اندرکاران این شبکه روز به روز در حال توسعه اکوسیستم شیبا هستند و در حوزه‌هایی مانند گیمینگ، متاورس و … ورود کرده‌اند. جالب است بدانید که اخبار شیبا در توییتر و فضاهای مجازی همواره یکی از بحث‌های داغ است و بارها شاهد رشد قیمت شیبا به دلیل این خبرها بوده‌ایم.

خبرهای ارز شیبا اینو

اخبار شیبا اینو امروز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، که یکی از دلایل آن را می‌توان محبوبیت بسیار بالای این توکن در میان نهنگ‌ها دانست. همچنین همانطور که می‌دانید بازار رمز ارزها به نوسانات شدید خود شناخته می‌شود و در این میان ارزهایی مانند شیبا عموما نوسانات بسیار بیشتری را نیز تجربه می‌کنند. برای سرمایه گذاران این ارز دیجیتال، تحلیل شیبا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در وبلاگ پول نو شما می‌توانید علاوه بر اخبار روز شیبا، تحلیل این ارز دیجیتال را نیز مطالعه کنید.

ما در وبلاگ پول نو، جدیدترین اخبار شیبا اینو و اخبار فوری شیبا را با ترجمه‌ای روان در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهیم. همانطور که اشاره کردیم اخبار لحظه‌ ای شیبا تاثیر زیادی در قیمت این رمز ارز دارد. اگر شما هم قصد خرید ارز دیجیتال شیبا را دارید،‌ دنبال کردن خبرهای مربوط به این میم کوین می‌تواند شما را از ریسک‌های سرمایه گذاری در آن،‌ آگاه‌ کند. با دنبال کردن اخبار جدید شیبا، چند قدم از سایر معامله‌گران جلو خواهید بود.

شبکهٔ شیباریوم رکورد بیشترین میزان بهره‌وری را شکست!

پاپی نت (Puppynet) نسخهٔ بتا یا آزمایشیِ شبکهٔ شیباریوم با عبور از مرز ۱۶ میلیون آدرس کیف پول، رکورد جدیدی را در حیطهٔ کارایی این شبکه ثبت کرد. با توجه به داده‌های PuppyScan، آدرس کیف پول‌های این شبکه از مرز ۱۶ میلیون فراتر رفته و به رقم ۱۶.۰۲۱.۱۷۸ رسیده است.