اخبار دوج کوین

اخبار دوج کوین تاثیر زیادی بر قیمت این ارز دیجیتال داشته و این نوسانات را می‌توانیم به وضوح در نمودار دوج کوین هنگام جدیدترین اخبار دوج مشاهده کنیم. البته خود این خبرها نیز براساس میزان‌ تاثیرشان بر قیمت به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

شاید بیراه نباشد که بگوییم تاثیرگذارترین خبر دوج کوین امروز، مربوط به اخبار ایلان ماسک است! در حقیقت توییت‌ها و مصاحبه‌های ایلان ماسک تاثیرات شدیدی بر قیمت این ارز دیجیتال دارند به همین دلیل است که در زمان تحلیل دوج کوین باید این فاکتور را در نظر داشته باشیم.

در پول نو علاوه بر خرید و فروش دوج کوین می‌توانید به جدیدترین خبر فوری دوج به صورت روزانه دسترسی داشته باشید.

توکن اشتقاقی دوج کوین پروژه‌ای کلاهبردارانه شناخته شد!

شرکت Check Point Research (CPR) که در حوزه امنیت فناوری اطلاعات فعال است، نگرانی‌هایی را در مورد توکن دینگو (DINGO) مطرح کرده است. این توکن اشتقاقیِ دوج کوین با مارکت‌کپ ۱۰.۹ میلیون دلار در رتبه ۷۷۴‌ام وب سایت CoinMarketCap قرار دارد.

ایلان ماسک: پیشنهاد پذیرش DOGE به مک دونالد همچنان پابرجاست

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا و یکی از حامیان Dogecoin، اخیراً اظهار داشت که او همچنان پذیرای ایده خوردن یک وعده غذای شاد (Happy Meal) به‌صورت زنده در تلویزیون است، مشروط بر اینکه مک‌دونالد دوج کوین را به عنوان شیوه‌ای از پرداخت بپذیرد.

ابتلای سگ الهام‌بخش میم کوین DOGE به نوع خطرناکی از سرطان خون

به گزارش خبرگزاری CNN در شهر هنگ‌کنگ، کابوسو (Kabosu) سگ معروف اینترنتی که الهام‌بخش میم کوین دوج بوده و برای یک دهه بر فرهنگ دارایی‌های دیجیتال تأثیر به‌سزایی گذاشته است، اکنون به‌شدت مبتلا به سرطان خون و بیماری کبدی است.

کاهش ۱۱ درصدی قیمت دوج کوین پس از انتشار نظرسنجی ماسک در رابطه با ریاست توییتر

قیمت دوج کوین (Dogecoin) امروز بیش از ۱۰ درصد کاهش یافت و درحال‌حاضر با قیمت ۰.۰۷ دلار معامله می‌شود. این اتفاق پس از آخرین نظرسنجی توییتری ایلان ماسک که پرسیده بود آیا او باید از سمت ریاست پلتفرم رسانه‌های اجتماعی کناره‌گیری کند، رخ داد.

انتشار کلیت برنامه‌های «توییتر ۲» توسط ایلان ماسک و جهش ۲۰ درصدی دوج کوین!

سرمایه گذاران دوج کوین (DOGE) امیدوارند که چشم‌انداز ارائه‌شده توسط ماسک برای توییتر ۲.۰ به‌نوعی شامل استفاده از میم کوین دوج نیز شود. این به اشتراک‌گذاری اخیر وی موجب افزایش قیمت میم کوین دوج شده است.